|   |  Şengel İnşaat Firması
Şengel İnşaat

Şengel İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1969

  • Proje Sayısı : 2

Şengel İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Şengel İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şengel İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şengel İnşaat Hakkında

Tarihçemiz
Temelleri 1969 yılında Mehmet Şengel ve Sabri Şengel tarafından atılan Şengel İnşaat tarihinin bu ilk dönemi, genç cumhuriyetin ilerleme atılımları ile paralel gelişmiştir. Ülkenin ihtiyacı olan altyapı ve üstyapı yatırımlarının önemli projelerinde Şengel İnşaat imzası bulunmaktadır.
Firma, 1982 yılında merkezini Ankara’ya taşıyarak bulunduğu dönem için önemli bir atılım gerçekleştirmiştir. Bundan sonra sektördeki çağdaş eğilimler Şengel İnşaat’a yön vermiş, bina, toplu konut ve iş merkezleri yapımı işleri de hizmetler arasına eklenmiştir. Firma, ülkedeki kriz dönemlerinde öz kaynaklarına dayalı büyümesini sürdürmeyi başaran sayılı firmalardan biri olmuştur.
Yeni binyılın başlarında ikinci neslin önderliğinde uluslar arası alanda işbirliği arayışına giren ve bu anlayışını son projelerine yansıtarak başarı sağlayan Şengel İnşaat, sektörde yer alan önemli aktörler ile öncelikli bölge olarak ülkemizin batısında proje geliştirmeye devam etmektedir.

Temel Değerlerimiz
Misyonumuz: İnşaat sektörünün her alanında yenilikçi bakışımızı, sistematik çalışmalarımız, bilgimiz, deneyimlerimiz ve yeteneğimizle birleştirerek profesyonel servisler sağlamak.
Değerlerimiz; Müşteri Odaklılığımız: Müşterilerimizin tercih edilen ortağı olarak, beklentilerinin üzerinde hizmetler sunmak, güvenlerini kazanmak ve işbirliği içinde olabilmek için çalışıyoruz.
Dürüstlüğümüz ve güvenilirliğimiz: Sorumluluklarımızı zamanında, tüm detaylarıyla ve söz verdiğimiz biçimde tamamlıyor, etkin proje yönetimi ve takım çalışmamızla müşterilerimize avantajlar sağlamayı hedefliyoruz.
Çalışanlarımız; En iyisiyle çalışmak ve işin tamamlanması için, çalışanlarımızın eğitimine önem vererek, onlara yatırım yapıyoruz. Adil, saygılı, güvenli ve destekleyici bir çalışma ortamı sunuyoruz.
Büyüme hedefimiz: Planlı yönetilen bir büyümeyle sektörün gelişimi için son teknolojileri takip ederek liderlik görevi üstleniyoruz. Deneyimlerimizi kullanarak çözümler geliştirmeyi ve değerli sonuçlar oluşturmayı önemsiyoruz.
Paylaşımımız: Yapılan tüm işlerde adil kar paylaşımına önem veriyoruz.
Yenilikçiliğimiz; Yeni düşüncelere açık yaklaşımımızla, yaratıcılığa en büyük değeri veriyoruz. Yeni fikirler üretilmesini ve olumlu değişikler oluşturmayı destekliyoruz.

Tel: 0256 618 1895
Fax: 0256 618 1910
Email: sengel@sengel.com.tr
Adres: Mesnevi Sokak. No: 25/7 Ankara / Çankaya 

Şengel İnşaat Projeler Haritası

Şengel İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.