|   |  Şengül Yapı Firması
Şengül Yapı

Şengül Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1979

  • Proje Sayısı : 2

Şengül Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Şengül Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şengül Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şengül Yapı Hakkında

 

HAKKIMIZDA
ŞENGÜL YAPI’nın, temelleri 1979 yılında Sn.Mustafa ŞENGÜL tarafından atılmış, 2000 yılında Mimar Sn. Talip ŞENGÜL’ün de katılımıyla bir aile şirketi haline gelmiştir.Bugüne kadar çeşitli taahhüt ve inşaat işlerini başarıyla tamamlayan firmamız, 19 adet projede toplam 217 adet konut ve işyeri üreterek bu alanda uzmanlaşmıştır.Geçen süre içinde , misyon, vizyon ve ilkelerinden güç alarak krizlerde bile yoluna devam edebilmiş, en önemli referans olarak gördüğü, müşterileriyle kalıcı dostluklar kurmuştur. Şirketimiz verdiği her kararda kendisini müşterinin yerine koymasını bilmiş ve bu disiplinini hiçbir şartta bozmamıştır. Bugün gelinen noktada özellikle konut alanındaki uzmanlığı ile referans projelere imza atmak üzere ilk günün heyecanıyla yoluna devam etmektedir.

 

MİSYON

Yapı sektöründe en iyi yaşam standardını ve en kaliteli ürünü sunabilmek için, bilimin rehberliği ve teknolojinin desteğiyle, kullanıcılarımıza çevreyle dost, değişen yaşam biçimleriyle uyumlu projeler üretmektir.

VİZYON

ŞENGÜL YAPI ailesini daha da genişleterek , ulusal ve uluslararası projelerde söz sahibi olmaktır.

İLKELERİMİZ

Müşteri Odaklıyız: Müşterilerimize, ŞENGÜL YAPI ailesinin bir bireyi olduklarını hissettiririz. Onların fikirleri (düşünceleri) ve beklentileri yol haritamızı belirler.

Etik Kurallara Bağlıyız: Müşterilerimizin isteklerini tam olarak ve zamanında karşılarız.Yerine getiremeyeceğimiz sözler vermeyiz.

Kalite Anlayışımızdan Ödün Vermeyiz: Üretim sürecinde hep kaliteyi hedefleriz. Kalitenin de bir bedeli olduğunu baştan kabul ederiz.

SOSYAL SORUMLULUKLARIMIZ

Eğitim: ADIYAMAN İLİ BESNİ İLÇESİ KIZILİN KÖYÜ LİSE VE ÖĞRENCİ YURDU YAPIMINA DESTEK OLUNMUŞTUR. NİSAN 2008

 

 

Spor: İZMİR İLİ BALÇOVA İLÇESİ ETV TENİS KLÜBÜ’NE SPONSOR OLUNMUŞTUR. HAZİRAN 2010

Tel: 0232 239 0011
Fax: 0232 239 0011
Email: bilgi@sengulyapi.com
Adres: Gürhan Sokak No 9/A İzmir / Narlıdere

Şengül Yapı Projeler Haritası

Şengül Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.