|   |  Şensa Yapı Firması
Şensa Yapı

Şensa Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 1

Şensa Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Şensa Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şensa Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şensa Yapı Hakkında

1998 yılında ferforje imalat ve uygulaması ile Bodrum’ da çıktığımız serüvende, sağlam adımlarla ilerledik. Dünümüzü hiç unutmadan, dişimizi tırnağımıza taktık ve daima büyümeyi hedefledik. Bu yolda hiç bir zaman hırsların esiri olup basamakları hızlı ya da atlayarak çıkmadık. Her adımımızda bir önce ki basamağa bakarak, bir sonrakine temkinle basarak ağır ağır yol aldık ki yolumuz açık ve temiz olsun.

PVC’den, katlanır cam sistemlerine tüm ürünlerimizde konusunda uzman, sektöründe lider markaları tercih ederek A kalite işlere imza attık. Bu başarıları güler yüzlü ve profesyonel ekiplerimiz sayesinde de başardık. Çünkü biz Şensa olarak büyük bir aileyiz ve tüm kadromuz bunun bilinci ile hareket etmektedir.

Şimdi tüm bunlardan sonra düne dönüp baktığımızda, yarının başarılarını görebilİyoruz. Dün, dönüp baktığımız basamak, yarınsa, temkinle atılacak adımdır benim için. Daha güzeli, daha başarılısı ve herşeyden önemlisi daha doğrusu için gelecekte yapılacak herşey bugün önümüzde duruyor ve bizler amatör ruhlu emekçiliğimiz, profesyonel ticari bakışımızla, asla prensiplerimizden vazgeçmeden ve ödün vermeden, aynı çizgide bu serüvene devam edeceğiz.

Osman ŞENOL

Telefon: 0252 382 2496
Fax: 0252 382 5950
Email: info@sensayapi.com.tr
Adres: Cumhuriyet Bulvarı No:353 Gürece / Bodrum

Şensa Yapı Projeler Haritası

Şensa Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.