|   |  Şensoylar Konut Firması
Şensoylar Konut

Şensoylar Konut

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Şensoylar Konut, konut, ofis ve residence projeleri, Şensoylar Konut hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şensoylar Konut ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şensoylar Konut Hakkında

Şensoylar Konut | Hakkımızda
 
Zirveyi hedef değil, temel almak..
 
Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen Şensoylar Konut, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman "zirve"yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temelölçüt olarak benimsemiştir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken,gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette "zirve" ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur...                                                                                                                                                      
Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek sözkonusu duyarlılıktır.Şensoylar Konut, müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır. 

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramız katılıyor.
     
 
Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz..

Tel: 0452 225 1215
Fax: 0505 711 7688
Email: sensoylarkonut@hotmail.com
Adres: Şarkiye Mah. Cumhuriyet Cad. No:30/1 Ordu

Şensoylar Konut Projeler Haritası

Şensoylar Konut Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.