|   |  Ser Metal Alüminyum Firması
Ser Metal Alüminyum

Ser Metal Alüminyum

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 1

Ser Metal Alüminyum, konut, ofis ve residence projeleri, Ser Metal Alüminyum hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ser Metal Alüminyum ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ser Metal Alüminyum Hakkında

Hakkımızda

"SERMETAL" Alüminyum sektörünün deneyimli genç ve dinamik kadrosuyla 1996 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Her geçen gün gelişen kendini yenileyen hep daha iyiyi ve güzeli hedefleyen firmamız; Sermetal kaliteli ürün, memnun müşteri politikasıyla hizmet vermektedir. 

Firmamız müşterilerine söz verdiği işleri zamanında ve malzeme ve kaliteden ödün vermeden çalışmayı ilke edinmiştir. Sermetal giydirme cephe sistemlerine başka bir boyut dizayn ve çağdaşlık kazandırmıştır. Yurtiçinde ve yurtdışında çok uluslu kadrolarıyla başarılı projelere imza atan bunun yanı sıra iş merkezi, otel hastane ve modern binaların dış cephe giydirme işlerini modern teknolojiyle birleştiren "SERMETAL" kendi alanında ilkleri ve çağdaşlığı ilke edinip müşterilerine dürüst ticaret anlayışıyla hizmet vermektedir. 

"SERMETAL" teknolojik vizyonu olan bu özelliğini hergeçen gün büyüterek güçlü mimari kadrosuyla hayallerinizin rengini bulmayı

Telefon: 0216 304 3636
Fax: 0216 304 3640
Email: info@sermetal.com.tr
Adres: Paşaköy Ömerli Cad. Sezen Sok. No:13 Paşaköy Samandıra / İSTANBUL 

Ser Metal Alüminyum Projeler Haritası

Ser Metal Alüminyum Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.