|   |  Serander Mimarlık Firması
Serander Mimarlık

Serander Mimarlık

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 6

Serander Mimarlık, konut, ofis ve residence projeleri, Serander Mimarlık hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Serander Mimarlık ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Serander Mimarlık Hakkında

Kurulduğu günden itibaren daima insanları modern yaşam alanlarıyla buluşturmayı ilke edinmiş trabzon yeşilpark, deniz park, cumbalı park, teras evler, ve diğer projeleri bu anlayışın en somut örnekleri olmuştur. Ayrıca bu projeler bölgemizde modern kent anlayışının ilk temsilcileri arasında yer almıştır.
Serander mimarlık, yıllar içinde kazandığı birikimi ve teknik altyapısı sayesinde, özellikle trabzon’un çeşitli bölgelerinde bir çok önemli projeye imza atarak yeni yerleşim alanlarının şekillenmesinde önemli katkılarda bulunmuştur.
Bölgesinde disipliniyle inşaat sektörünün nadir örneklerden biri olan Serander mimarlık, Bu yaklaşımla dünyadaki inşaat teknolojilerini yakından takip ederek, her yeni projesinde çıtayı bir adım daha yukarılara taşıma gayretinden ödün vermemiştir.
Serander Mimarlık, hızlı yükselişiyle vizyonunu ve amaçlarını daha da yukarılara taşıyarak, sektöründe sadece bölgenin değil, türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olmak için kararlılıkla çalışmaktadır.

Öncü, Özgün, Kaliteli Hizmet...
Kalite Politikası
Ülkemize ve halkımıza kalıcı hizmetler vermek amacıyla, faaliyet gösterdiğimiz gayrimenkul sektöründe öncü, özgün ve kaliteli hizmetlerimizin, kurum kültürümüzün vazgeçilmez ögesi olarak kabul ederek;
Gerçekleştirdiğimiz her hizmette iş gücü, para, zaman ve malzeme dahil tüm kaynakların, kurum hedefleri doğrultusunda etkin ve verimli şekilde kullanılmasını sağlamak, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek uygulamak, Modern yerleşim alanları oluşturmaya yönelik, şehir planlaması ve estetik unsurların ön planda olduğu çevreci yaklaşımı benimsemek, Sektöründe güvenilir, saygın, iç ve dış müşteri odaklı perspektifle, müşteri beklentilerinin üstünde faaliyetlerimizi gerçekleştirmek, hizmetlerimizin ve kalite yönetim sistemimizin sürekli gelişmesinin temeli olan personelimizin kişisel ve mesleki gelişimlerinin sürekliliğini sağlamak olarak benimsenmiştir.

Tel: 0462 326 7833
Fax: 0462 326 7954
Email: info@serandermimarlik.com
Adres: Gazipaşa Cd No:22, İskenderpaşa Mahallesi, 61100 Merkez Trabzon

Serander Mimarlık Projeler Haritası

Serander Mimarlık Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.