|   | 
Sercan İnşaat

Sercan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1984

  • Proje Sayısı : 1

Sercan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Sercan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sercan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sercan İnşaat Hakkında

Tecrübe dolu yıllar!


Biz Kimiz?


1984 yılında Makina Mühendisi Ali GEYLANİ tarafından kurulan firmamız 30 yılı aşkın süredir Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde devlet hastaneleri, ilköğretim okulları, özel konutlar, lüks villa, iş merkezleri,kapsamında projeler, mühendislik ve taahhüt hizmetleri sunmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bu yana kaliteli hizmet ve güvenliği ilke edinen firmamız, son 5 yılda sadece İstanbul'da 8 yeni ilköğretimokulunu süresinde ve teknik şartnamelere uygun tamamlayarak hizmete açılmasını sağlamıştır. 1999 yılında yaşadığımız Sakarya depreminde de bu bölgede inşaa ettiğimiz 4 okul sayılı hasarsız kamu binalarından olup firmamızın sektördeki itibarını yükseltmiştir.

 

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde devlet hastaneleri, ilköğretim okulları, özel konutlar, lüks villa, iş merkezleri,kapsamında projeler, mühendislik ve taahhüt hizmetleri sunmaktadır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

 

İşimizi tutkuyla yapıyoruz!

 

Biz başarısını kanıtlanmış işinde kalite ile tanınmış saygın bir şirketiz. Tüm projelerimizde müşterilerimize destek ve ulaşılabilirlik sunarken son derece profesyonel şekilde, kaliteli malzemeler kullanarak işimizi en iyi şekilde yaparız.

 

Dürüst ve Güvenilir olmamız!

 

Bizim için dürüstlük sadece bir politika değil aynı zamanda ilkemizdir. Çalıştığımız tedarikçilerimizde özenle seçiliyor ve işimize yansıyor. Sloganımızda da olduğu gibi biz gelecek inşa ediyoruz. Her projemizde olduğu gibi arkamızda güven bıraktığımız müşterilerimiz oluyor. Piyasanın en güvenilir inşaat firmalarından biriyiz.

 

 

 Her Zaman Gelişiyoruz!

 

Müşterilerimiz ile belirlenen süreler içinde bugüne kadar tüm projelerimizi tamamladık. Herkes gibi işimizin hızlı ama sağlam olmasını istiyoruz. Bu yönde teknoloji ve araçları yakından takip ediyor ve kendi işlerimizde uyguluyoruz. Yenilikleri açık olmamız sebebi ile hergün daha ileri gidiyoruz.

Tel: 0216 488 2030

Fax: 0216 488 2030

Email: info@sercaninsaat.com

Adres: Çanakkale Cad. No:14 İstanbul / Kartal

Sercan İnşaat Projeler Haritası

Sercan İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer