|   |  Serdarlar İnşaat Firması
Serdarlar İnşaat

Serdarlar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1991

  • Proje Sayısı : 3

Serdarlar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Serdarlar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Serdarlar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Serdarlar İnşaat Hakkında

Kurumsal
1991 Yılında elit konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri yapılar inşa etmeyi” hedeflemiş 25 yıllık tecrübe dolu bir inşaat firmasıdır.

Serdarlar İnşaat’ı bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır. Diğer taraftan müşterilerinin bir an evvel evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini hızla ve zamanında tamamlamak ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Serdarlar İnşaat, müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış,kaliteyi sadece inşaatta değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz…

Telefon: 0452 423 6065
Gsm: 0532 478 6260
Email: info@serdarlarinsaat.com.tr
Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Pazar Sok. No:10/A Fatsa/ORDU

Serdarlar İnşaat Projeler Haritası

Serdarlar İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.