|   | 
Mustafa Öçal İnşaat

Mustafa Öçal İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 0

Mustafa Öçal İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mustafa Öçal İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mustafa Öçal İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mustafa Öçal İnşaat Hakkında

Mustafa Öcal İnş. San. Tic. Ltd. Şti., yol yapımı, köprü yapımı, altyapı, üstyapı ve  fore kazık işleri başta olmak üzere her türlü inşaat  konusunda faaliyet gösteren sektörün uzman firmalarından biridir.
 
Mustafa Öcal İnşaat, mühendislik kuralları içinde,  bunları en üst düzey hizmet anlayışı içinde ve teknik normlara bağlı kalarak uygulamayı, temel ilke olarak benimsemiştir. Bu çerçevede, 30  yıldır bugüne  kadar birçok yol, köprü, , fabrika, sanat yapıları ve konut gibi inşa edilen sayısız yapının  mühendisliği projesinde,  uygulamacı olarak görev almıştır.
 
Mustafa öcal inşaat, gücünü, edindiği bilgi birikimi ve sahip olduğu en son teknoloji makina parkının yanı sıra, bugüne kadar başladığı her işi kusursuz bir şekilde başarıyla tamamlamasından almaktadır. Sahip olduğu özgüven ve yapmış olduğu yatırımlar sayesinde geleceğe doğru, emin adımlarla ilerleyen firmamız, uluslararası platformda da "Söz Sahibi" olmayı kendine hedef olarak seçmiştir.

 

Şirket Tarihi

Şirketimizin kurucusu Mustafa ÖCAL 1978 yılı Ege Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur. 1979-85  yılları arasında PETKİM Aliağa Tesislerinde Kontrol Mühendisi olarak çalışmıştır. 1985-86 yıllarında Muğla Kemerköy Termik Santralinin yapımında Kontrol Mühendisi olarak çalışmıştır. 1987 yılında serbest çalışma hayatına başlamıştır. 30 Yıldır inşaat sektöründe hizmet veren firmamız başta yol, köprü, alt yapıları, üst yapı, karayolları, demiryolları ve bina olmak üzere yüzlerce projeyi zamanında ve eksiksiz tamamlayıp teslim etmiştir.

 

Vizyon

Ülkemizde faaliyet gösterdiğimiz iş alanlarında ve projelerde en iyi takım ve teknolojiye sahip müteahhitlik, mühendislik, inşaat ve proje yönetiminde müşterilerince güven duyulan kaliteli hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edindik.

 

Misyon

Öcal İnşaat'ın misyonu, iş alanına giren tüm faaliyetlerdeki teknolojik gelişme ve yenilikleri uygulayarak çevreye zarar vermeden ülke ve insanlığın hizmetine en verimli şekilde kaliteyi sunmaktır.

Tel: 0232 342 1530
Fax: 0232 342 1528
Email: info@ocalinsaat.com
Adres: Kazım Karabekir Cad. 1 Sokak No:2 Kat:5/505 Bornova İzmir / TÜRKİYE

Mustafa Öçal İnşaat Projeler Haritası

Mustafa Öçal İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer