|   |  Şeref Grup Firması
Şeref Grup

Şeref Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1944

  • Proje Sayısı : 2

Şeref Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Şeref Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şeref Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şeref Grup Hakkında

Şeref Grup; 1944 yılından başlayarak, Ankara'da boru inşaat ve mobilya alanında adından sıkça söz ettiren firmalar arasında yer almayı başarmıştır. 
Yatırım yaptığı her alanda kaliteli ürün ve hizmet vermeyi amaç edinen firmamız, dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları ve yarattığı sinerji ile Türk İnşaat Sektörü'nü uluslararası standartlarda temsil ederek, Türkiye'nin önde gelen inşaat firmalarından birisi olmuştur.
Şeref Yapı'in önceliklerinden birisi bünyesinde çalışmakta olan personelin çalışma şartlarını iyileştirerek daha verimli çalışmasını sağlamaktır. Bunun için yasal çerçeveler göz önüne alınarak ortam yaratılmaktadır. Bu sayede personelin iş ortamında üretken, güler yüzlü ve çalışkan olması sağlanmaktadır.
Şeref Grup olarak; boru, mobilya ve inşaat sektrölerinde güzel işlere imza atmıştır. İnşaat sektöründe son bir kaç yılda büyüyüp gelişerek sağlam bir alt yapı ile yükselerek emin adımlarla ilerlemektedir. Bu alanda yapılan çalışmalarımızda en iyi örnekleri ortaya çıkarmak ve bu işte ne kadar iyi olduğumuzu kanıtlamak adına en iyi malzemeler kullanarak en tercih edilenler arasında olmak arzusundadır. 
İnşaat Sektöründe; yüksek finansman gücü, taahhüt ettiği süreden önce iş teslimi, kalite ve uygun fiyat politikasıyla, rakiplerinin arasından kolayca ayırt edilebilen bir firma olarak markalaşma hedefindedir.
Şeref Yapı'nın ana felsefesi; “kaliteli”, “hızlı” ve “ekonomik” yapılar üreterek, emsalsiz başarılarını devamlı ve kalıcı kılmaktır.
Firmamız şimdiye kadar üstlendiği bütün projeleri başarıyla tamamlayarak zamanında ve tam söz verdiği gibi anahtar teslim yaparak müşterilerimizin memnuniyetlerini ve övgülerini görerek daha büyük ve daha geniş projelerde yer almak isteğiyle her zaman ileriye bakmayı bilmiştir.
Şeref Yapı, yenilikçi vizyonu ve iz bırakacak projeleri ile bu yeni döneminde İnşaat sektörüne önemli katkılarda bulunmayı hedeflemektedir
Yaşam alanalarınızı daha eğlenceli ve ve daha aktif kullanmanız için hayatınızı güzelleştirecek ve kalitesini artıracak yapılar sunarak güveninizi boşa çıkarmayarak memnuniyetinizi sağlamak hedefidir.

Tel: 0531 778 8113
Fax: 
Email: info@baglicabotanikpark.com
Adres: Bağlıca Mah. Tekdal Cad. No:3 Ankara / Etimesgut

Şeref Grup Projeler Haritası

Şeref Grup Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.