|   |   | 

Serenity Plus’ta ön talep toplanıyor

Basın Ekspres Yolu’nun prestiji Serenity Plus’ta ön talep toplanıyor

Serenity Plus’ta ön talep toplanıyor

Kenti güzelleştirme vizyonu ile İstanbul’un değerli lokasyonlarında 35 yıldan bu yana birbirinden özel projeler üreten Bakırcı Yapı, Basın Ekspres Yolu’na değer katacak yeni projesi Serenity Plus projesi için ön talep toplamaya başladı. 1+1 daire tipinin olmadığı ve tamamen aile yaşantısı konseptiyle yükselen projede 223 bağımsız bölüm, 154 konut, 51 ofis, 18 dükkandan meydana geliyor. Sosyal alanları ile öne çıkan Serenity Plus’ta 2+1 daire fiyatları 338 bin TL’den başlıyor. Yatırımcıların yoğun talebini alan projenin inşası tüm hızıyla devam ediyor. Proje alışılagelmiş 24 ay teslim taahhüdünün aksine 19 ayda, yani 2017 yılın Aralık Ayı’nda tamamlanması planlanıyor. 

İnşaat sektöründe 35 yıllık tecrübesiyle öne çıkan Bakırcı Yapı, hızlı satış ve erken teslim gelenekleriyle tanınıyor. Firma şimdilerde Basın Ekspres Yolu’nun en değerli lokasyonunda geliştirdiği Serenity Plus projesiyle ilgili ön talep toplamaya başladı.  Basın Ekspres Yolu’na 250 metre mesafede konumlanan, Serenity Plus, 154 konut, 51 ofis, 18 dükkandan oluşan karma bir proje olarak dikkatleri üzerine topluyor.

Sosyal alanları ve birbirinden özel nitelikleri ile Basın Ekspres Yolu’na değer katacak olan proje, bu özelliği ile yatırımcıların yoğun ilgisini çekti. 

Serenity Plus’ın satışa çıktığı ilk günden itibaren çok yoğun talepler aldığını belirten Bakırcı Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Sağlam, “Projenin ismini duyurduğumuz ilk günden itibaren yoğun ilgi gören Serenity Plus’ta fiyatlar 338 bin TL’den başlıyor. Projemizde şu anda ön talep toplama aşamasında. Projemizin konut alanları ailelere hitap eden 2+1, 3+1, 4+1’lerden oluşuyor. Projenin yaşam bütünlüğünü bozmamak adına 1+1’lere projemizde yer vermedik. Biz Bakırcı Yapı olarak sektörde erken teslim ve hızlı satış geleneklerimizle tanınan bir firmayız. Şu sıralar ön talep topladığımız projemizde de bu geleneğimizi sürdüreceğimize inancım tam.” dedi. 

Bayram Sağlam “19 ayda teslim ederiz”

İnşaat sektöründe müşteri memnuniyeti için sürenin 3-4 yılla sınırlı kaldığını belirten Bayram Sağlam, Bakırcı Yapı’nın projelerinde bu sürenin 30-40 yıla çıktığını vurguluyor. Bakırcı Yapı’dan ev alanların nesiller boyu huzurlu ve mutlu olması şirketin ana hedefleri arasında ilk sırayı alıyor. Şirket ritüelleri arasında, hızlı satış ve erken teslim gibi unsurların baş sırada olduğunu kaydeden Bayram Sağlam, “ Bizler firma olarak, bundan önceki projelerimizi doğru lokasyonda, doğru stratejilerle geliştirdik. Bu da bize hızlı satış olarak geri döndü. Diğer taraftan teslim ettiğimiz projelerimizin tamamında taahhüt ettiğimiz tarihin 4-5 ay öncesinde tamamladık. Sektöre baktığımızda inşaatlarda teslim süreleri 30 hatta 36 ayları buluyor. Bu da daire sahiplerine maddi anlamda ekstra bir külfet getiriyor. Serenity Plus projesinde erken teslim geleneğimiz bozulmayacak. İnşaatın başında taahhüt ettiğimiz 24 ayın altına inip projeyi 19 ayda tamamlamayı hedefliyoruz.” dedi. 

“Her projemizde kılı kırk yarıyoruz”

Daha önce hayata geçirdikleri Serenity Küçükköy, Serenity Halkalı ve Alibeyköy Konakları gibi projelerle tanındıklarını belirten Bayram Sağlam, “Sadece İnşaat Yapmıyoruz Yaşam Tarzı Tasarlıyoruz” sloganı ile projeler geliştirdiklerini de vurguluyor. Bir projeyi geliştirmelerinin uzun süreçlere yayıldığını kaydeden Bayram Sağlam, “Bakırcı Yapı’nın ürün geliştirme süreçleri uzun oluyor çünkü çok titizleniyoruz. İnsanlarımızın hayatına değer katacak her türlü detayı düşünüyoruz. Projelerimizi geliştirirken deyim yerindeyse kılı kırk yarıyoruz. Ama kırk yıllık mutluluk için bu titizlik gerekiyor” diyor. 

Bayram Sağlam, Basın Ekspres Yolu’nda yükselen Serenity Plus projesi ile şehrin merkezinde kaliteli bir projede keyifli ve neşeli bir hayat vaat ettiklerini söylüyor. Fatih Caddesi üzerinde inşa edilen 11 kattan oluşan konut bloğu,  3 kattan oluşan ofis bloğu şeklinde yükselen proje, sosyal alanları ile dikkat çekiyor. Serenity Plus’ta, süs havuzları, değişik türde bitkilerin yer aldığı özel peyzaj alanı, fitnes center’ı, her daireye özel kapalı otopark alanı bulunuyor. 

Her yere 10 dakika

Şimdiye kadar geliştirdikleri projelerde öncelikli olarak lokasyonu ön planda tuttuklarını söyleyen Bayram Sağlam, Serenity Plus projesinde de bu geleneği bozmadıklarını vurguluyor.

Bayram Sağlam “Basın Ekspres Yolu’na 2 dakikalık mesafede merkezi bir lokasyonda konumlanan proje, 2019 yılında devreye alınması planlanan metro istasyonunun hemen yanında yer almasıyla hem oturum hem de yatırım için son derece ideal bir proje. Bu metro hattının açılmasıyla birlikte projenin en az yüzde 40 prim yapacağını düşünüyorum. Diğer taraftan bölgeye baktığımızda dünyaca ünlü markaların otel zincirleri, birbirinden nitelikli konut projeleri, 2. Çevreyolu ve E-5’e yakınlığıyla Basın Ekspres Yolu her geçen gün değerleniyor. Projemizden havalimanı, alışveriş merkezleri, şehrin önemli lokasyonlarına ulaşım sadece 10-15 dakika sürüyor. Dolayısıyla doğru ve merkezi lokasyon proje geliştirirken kritik derecede önemi. Firma olarak şimdiye kadar şehrin hep en değerli lokasyonlarında projeler geliştirdik. Bu vizyonla yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz.” Şeklinde konuştu. 

Tüketicinin ihtiyacına göre proje geliştiriyoruz

Bakırcı Yapı’nın şu anda devam eden projeleri arasında Kemerburgaz’da inşaatı süren Bakırcı Kemer projesi de bulunuyor.

Bakırcı Yapı’nın 35 yıldan bu yana nitelikli projeler yaptığına dikkat çeken Bayram Sağlam, “İnsanları daha güzel yapılarda yaşatma fikriyle projelerimize başlıyoruz. Ferah ve fonksiyonel planlarla oluşturduğumuz projelerimizle uzun yıllar her türlü ihtiyaca cevap verebilecek ve tüketicilerin ihtiyacına dönük yaşam alanları yaratıyoruz.” diye konuştu. Bir yıl içerisinde 1.1 milyar TL’lik hacimde 3 yeni projeyi daha hayata geçirmeyi planladıklarını söyleyen Bayram Sağlam “önümüzdeki dönemde yapmayı planladıkları çalışmaları şöyle özetledi: 

“Aynı lokasyonda kısa bir süre sonra aynı büyüklükte bir projeye daha start vermeyi planlıyoruz. Gaziosmanpaşa’da yaklaşık 1300 konutluk büyük bir kentsel dönüşüm projesi de gündemimizde. Bu projemizle ilgili çalışmalarımız aralıksız olarak devam ediyor. Anadolu yakası için kentsel dönüşüm de Fikirtepe nasıl büyük önem arz ediyorsa Avrupa yakasında ise bizim startını vermemizle Gaziosmanpaşa’daki tüm sorunlar çözülecek ve bu süreç için elimizi taşın altına koyarak öncülük yapmış olacağız. Anadolu yakasında sürpriz bir noktada karma bir proje daha planlıyoruz. Diğer taraftan İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında proje geliştirmek için görüştüğümüz arsa sahipleri de var. ”

Emlak Haberleri

Serenity Plus Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Sektörde yeni desteklere ve güven artırıcı önlemlere ihtiyaç var!
  Sektörde yeni desteklere ve güven artırıcı önlemlere ihtiyaç var!

  İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi, Eylül ayını 99,99 puan ile kapattı. Böylece Bileşik Endeks 4’üncü yılında yine başlangıcındaki 100 puan seviyesinde gerçekleşti. Son aylarda yaşanan toparlanma ile sektörün Eylül ayında soluklandığının belirtildiği Bileşik Endeks’te; toparlanmanın yeniden başlaması için yeni desteklere ve güven artırıcı önlemlere ihtiyaç olduğu vurgulandı.

 • Mimari Fikir Yarışmasında 35 Projeye Ödül
  Mimari Fikir Yarışmasında 35 Projeye Ödül

  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve iştirak şirketi Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından ’Mahalle’ teması ile düzenlenen 7 İklim 7 Bölge Ulusal Mimari Kentsel Tasarım Fikir Yarışması sonuçlandı. Yarışmanın ödül töreni 19 Ekim Perşembe günü yapılacak.

 • Ankara Golfkent arsaları satışta!
  Ankara Golfkent arsaları satışta!

  Ankara’nın yeni yaşam merkezi Golfkent’te konut, ticari, eğitim, sağlık tesis imarlı arsalar satışa sunuldu. 1 milyon 260 bin metrekarelik alan ve 2.640 konutu ile Türkiye’nin en büyük kentsel tasarımına sahip proje, 700 bin metrekare yeşil alana sahip.

 • Tapuları Kilitlemek Mümkün
  Tapuları Kilitlemek Mümkün

  E-devlet kimlik doğrulama sistemi üzerinden uygulamaya alınan sistem üzerinde tapuyu kilitlemenin mümkün olduğunu söyleyen Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, "Artık malikler taşınmazları üzerinde tapu müdürlüğüne bizzat gelmeden tasarruf yapılmamasını talep edebiliyor" dedi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer