|   | 
Sertepe inşaat

Sertepe inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1984

  • Proje Sayısı : 1

Sertepe inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Sertepe inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sertepe inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sertepe inşaat Hakkında

Sertepe A.Ş. İnşaat ve taahhüt işleri yapmak için Ali Bülent Sertepe tarafından 1984 yılında kurulmuştur. Şirket 1990 yıllarına kadar önemli inşaat işleri yapmıştır. Bunlardan bazıları; Orhaneli Termik Santrali alt yapı çalışmaları, Bursa E tipi kapalı cezaevi, Uludağ Maliye Oteli, Çeşitli okul projeleri, Yurtlar Belediye Temizlik İşleri Tesisleri ve çeşitli semtlerde konut işleri vs. dir.

Sertepe inşaat alanındaki gelişimini ve büyümesini sürdürürken, ilgi alanını 1993 yılında otomotiv sektörünü de dahil edip o yıllarda Plaza sistemi ile çalışan Yeni Yalova Yolu 4. Km de 2.500 m2 lik satış, servis, yedek parça ve ikinci el hizmetini tek çatı altında veren Nissan Plazayı kurmuştur. 1993 yılında başlayan bu iş birliği ile Sertepe A.Ş. otomotiv sektörün de ki yerini kalıcı ve sürekli kılabilmek, iddialı olabilmek amacı ile 1997 yılında Yalova Yolu 15. Km. Ovaakça' da bulunan 8,5 dönümlük araziyi satın almış ve 12.000 m2 si kapalı 5.000 m2 si açık alan olmak üzere o tarihteki Türkiye' nin en büyük ve işlevsel plazalarından birini kurmuştur. 2000'li yılların başından itibaren Sertepe Plaza Ovaakça' da faaliyetini sürdüren Sertepe A.Ş. bünyesine 2012 yılında Skoda markasını kurarak satış hacmini daha da yükseltmiştir. Sertepe A.Ş. girişimcilik ruhunu kendisine misyon olarak benimsediğine hiçbir şüphe yoktur. 

1997 senesinde Otomotiv hizmetinin tamamlayıcısı olarak değerlendirdiği sigortacılık faaliyetine başlamış önemli cirolar yapan çeşitli branşlarda hizmet üreten Sertepe Sigorta Ltd. Şti' yi kurmuştur. Bu ilkeler doğrultusunda 2003 yılında Sertepe A.Ş. faaliyet alanına Tekstil üretim, pazarlama ve ihracat işlerini de dahil etmiştir. Aylık 70.000 mt Perde üretim kapasitesi olan Jakarlı dokuma makineleri tesisini, pazarlamada ise "Tavalli" ve "Adanz" markaları ile gerek yurt içi gerek ise dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapar duruma gelmiştir. 

Zaman içerisinde büyüyen şirket potansiyelinin şehrin diğer önemli bir yolu olan İzmir yolu üzerinde değerlendirmek amacı ile 2007 yılında Sertepe İş Merkezini kurmuş ve bu iş merkezinde inşaat ofisini tekrar kurmuştur. İş merkezinde aynı zamanda 3.000 m2 alanı otomotiv sektörüne (satış, servis,ikinci el, yedek parça) ayırmıştır. Diğer bölümleri ofis kiralama işine ayırmıştır. 

Günümüze gelene kadar çeşitli işler ile ilgili başarıları olan Sertepe A.Ş. "Sertepe Concept" adı altında 140 daireli konut projesi yapımına devam etmektedir. 

Sertepe vizyon, misyon, ilkeleri olan bir grup şirketidir. Sertepe hissedarları aile bireyleridir. Günün değişen koşulları içerisinde yeni yatırımlara, istihdam artışına katkı sağlamaya devam eden bir grup şirketi olmaya devam edecektir. 

Tel: 0224 443 3444
Fax: 0224 443 3868
Email: insaat@sertepe.com
Adres: Altınşehir Mah. 249.Sk Bursa / Nilüfer

Sertepe inşaat Projeler Haritası

Sertepe inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer