|   |  Severoğlu İnşaat Firması
Severoğlu İnşaat

Severoğlu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 1

Severoğlu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Severoğlu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Severoğlu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Severoğlu İnşaat Hakkında

1980 yılında meslek yaşamına başlayan B. Sıtkı SEVEROĞLU tarafından kurulan Severoğlu İnşaat, başta Gaziantep olmak üzere, Kilis, Hatay, Kahramanmaraş, İstanbul ve Bodrum'da apartman, villa, iş merkezi, alışveriş merkezi, plaza, idari bina , fabrika, okul ve otel gibi farklı ölçeklerde birçok mimari proje ve inşaat uygulamasına imza attı.

Sektörde kalite ve güveni bir araya getiren Severoğlu İnşaat, ekibe 2005 yılından sonra y. Mimar Ceren Severoğlu Uğurluer'in de katılımı ile geniş teknik kadrosuyla her türlü mimari proje, dekorasyon, tasarım ve inşaat uygulama hizmeti vermeyi sürdürüyor.

Tasarladıkları her projede kullanıcının ihtiyaçlarını dikkate alan Severoğlu İnşaat, Gaziantep'in tarihi dokusunun korunmasına, sahip olduğu değerlerin gündeme gelmesine katkıda bulunacak çalışmalarını sürdürürken, mesleki etik kaygılarını ön planda tutuyor.

Telefon: 0342 220 4040
Faks: 0342 220 4040
Email: info@severogluinsaat.com
Adres: Değirmiçem, Maraşal Fevzi Çakmak Blv. No:52, 27090 Şehitkamil/Gaziantep

Severoğlu İnşaat Projeler Haritası

Severoğlu İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.