|   |  Sevgili Yapı Firması
Sevgili Yapı

Sevgili Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1975

  • Proje Sayısı : 1

Sevgili Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Sevgili Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sevgili Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sevgili Yapı Hakkında

 

1975 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Sevgili İnşaat, yepyeni bir vizyon ve daha geniş bir kadroyla hizmet vermek amacıyla, 2008 yılında SEVGİLİ YAPI AŞ'yi kurmuştur. Kurucularından aldığı tecrübe ve bilgi birikimiyle önemli projelere imza atan SEVGİLİ YAPI AŞ, İstanbul’da hayata geçirilen kentsel dönüşüm projelerine destek vermek ve bölge halkını bilgilendirmek amacıyla 2011 ve 2012 yıllarında Fikirtepe'de iki yeni irtibat ofisi açmıştır. Sektörün ve günün koşullarına adapte olabilmek için, kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atan SEVGİLİ YAPI AŞ, güçlü ekibi ve eşsiz mimari bakış açısıyla rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı başarmış ve gerçekleştirdiği projelerle beğeni toplamıştır. Yeniliğe açık olmayı ve en son teknolojiden yararlanmayı kendine ilke edinen SEVGİLİ YAPI AŞ, hem iş ortaklarına hem de sosyal paydaşlarına verdiği güvenle, inşaat sektöründeki varlığını günden güne, daha da sağlam temellere dayandırmıştır.

 

VİZYON

İstanbul’da geliştirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren SEVGİLİ YAPI AŞ, gelecekte inşa edeceği yeni projelerle Türk inşaat sektörüne yön vermeyi ve yarının Türkiye’sini inşa etmeyi amaçlamaktadır.

MİSYON

Deprem gerçeğiyle yüzleşmek zorunda olan İstanbul halkına, iç huzuruyla yaşayabileceği, yüksek dayanımlı, güvenli ve lüks konutlar üreten SEVGİLİ YAPI AŞ, mimari unsurları göz kamaştıran her bir projesiyle de İstanbul'a modern bir yüz kazandırmaktadır. 

Doğanın korunmasına maksimum derecede önem veren SEVGİLİ YAPI AŞ, üretim aşamasında yeşil alanları koruyarak projelerini hayata geçirmekte ve yeşile özlem duyan İstanbul halkına karşı en önemli sorumluluğunu yerine getirmektedir.

Tel: 0216 357 2525
Fax: 0216 357 2584
Email: info@sevgiliyapi.com
Adres: Cezmi Or Sok. Sevgili Residence No: 16 / 1 D.2 34730 Çiftehavuzlar İstanbul / Kadiköy

Sevgili Yapı Projeler Haritası

Sevgili Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.