|   |  Sevinç Yapı Firması
Sevinç Yapı

Sevinç Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 4

Sevinç Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Sevinç Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sevinç Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sevinç Yapı Hakkında

KURUMSAL  

Sevinç Yapı, gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanlarında faaliyet gösteren bir aile şirketidir. İnşaat sektörüne 1992 yılında giriş yapan firmamız, çeyrek asırı aşkın süredir nitelikli konut, ofis ve yurt projeleri inşa ve geliştirme çalışmalarında bulunmaktadır.

Firmamız, “gerçek yaşam alanları” yaratmak için çalışmış, çevreci ve doğaya önem veren bir misyon üstlenmişdir. Bunun doğrultusunda,ihtiyaç ve beklentilere en doğru çözümler üreterek, hayata değer katacak projelere imza atmıştır.

İŞTİRAKLER

Sevinç Demir Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi

​1992 Yılında "İnşaat Demiri" üzerine ticarete başlayan firmamız; çeyrek asırdır inşaat ve sanayi sektörlerinde, nitelikli projeler üreterek faaliyet göstermektedir.

www.sevincdemir.com

UBS Yapı Mimarlık Mühendislik ve Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi​

​2015 Yılında Kentsel Dönüşüm projelerinde daha iyi hizmet vermek için kurulan firmamız; aynı zamanda Sevinç Yapı'nın mimarlık ve mühendislik ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

www.ubsyapi.com

Telefon: 0232 487 6777
Fax: 0232 448 2139
Email: info@sevinc-yapi.com
Adres: Metin Göktepe Cad. Atatürk Mah. No:2/A Buca / İzmir

Sevinç Yapı Projeler Haritası

Sevinç Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.