|   |  Sevinçler İnşaat Firması
Sevinçler İnşaat

Sevinçler İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1982

  • Proje Sayısı : 5

Sevinçler İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Sevinçler İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sevinçler İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sevinçler İnşaat Hakkında

Hakkımızda

1982 yılında başlayan serüvenimizde, kalite anlayışımızdan ve müşterilerimize olan saygımızdan ödün vermeden, çeşitli ortaklıklarla, çeşitli projelerde faaliyet gösterdik. 
 
1982'den bu yana sektörde biriktirdiğimiz tecrübemizi, 2003 yılında Sevinçler İnşaat'a aktardık. Böylece, 2003 yılında Sevinçler İnşaat bünyesi altında ilk projemize imza atmış olduk.  Kısa sürede adından söz ettiren projeler geliştirerek bir marka olma yolunda ilerledik ve 2007 yılında Sevinçler İnşaat A.Ş ünvanını aldık. Sevinçler İnşaat A.Ş olarak, Gaziantep'te yeni bir yaşam stili sunmayı, modern yaşam ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçladık.
 
Sevinçler İnşaat, Sevinçler Grup'un bir iştirakı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak başarı ve tecrübelerimizi geliştirmek, onları uluslararası alana taşımak ve müşterilerimize verdiğimiz değeri her zaman en üst seviye tutarak,  verdiğimiz hizmetin sürekliliğini sağlamak ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerimizi almak.

Misyonumuz

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle nesiller boyu ayakta durabilecek yapılar inşa ederek, inşaat sektöründe temel esas olan 3E (Emniyet, Estetik ve Ekonomi) döngüsünü sağlamak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyeti oluşturmak.

Değerlerimiz

Başarma azmi: İnşaat sektöründe kalite standardını belirleyen ve hep en iyi olmayı hedefleyen bizlerin bu noktaya gelmemizde başarma azmi ile çalışmamız en büyük güvencemizdir. Müşteri Odaklılık: Her gün daha da büyümenin daha da gelişebilmenin yolu müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktan geçer. Bunun için müşterilerimizle yakın ilişkiler kurarak onları iyi anlamalı ve çıkabilecek küçük sorunlara hemen çözümler bularak onların yanında olduğumuzu göstermeliyiz. Dürüstlük: Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla ilişkilerimiz şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütülür. Bu yüzden müşterilerimiz bize, bizde müşterilerimize her zaman sonsuz güven duyarız. SEVİNÇLER İNŞAAT A.Ş, iş ilişkisi içinde olduğu kuruluşlarla karşılıklı güveni zedeleyecek davranışta bugüne kadar bulunmamıştır ve bulunmayacağını taahhüt eder.

Tel: 0342 360 9999 
Fax: 0342 360 9499
Email: info@sevinclerinsaat.com
Adres: 15 Temmuz Mah. 148060 Nolu Cad. No:102 Gaziantep / Ttürkiye

Sevinçler İnşaat Projeler Haritası

Sevinçler İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.