|   | 
Sevye inşaat

Sevye inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 2

Sevye inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Sevye inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sevye inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sevye inşaat Hakkında

M. Hakkı SEVİN tarafından 1985 yılında arsa alım – satımı ve konut yapımı faaliyetine başlayan SEVKAR İNŞAAT başarılı çalışmalarıyla İZMİR bölgesindeki konut üretiminde söz sahibi olmuştur.

Onuncu yılında vizyonunu genişleten ve konut üretiminde uzmanlaşan şirketimiz daha iyi hizmet üretebilmek için kurumsal bir yapıya dönüşmeye karar vermiştir. Profesyonel çalışmaları ve tecrübesiyle söz verdiği sürede kaliteli , konforlu , güvenli konutlar üreten Sevkar İnşaat 1996 yılında SEVYE İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak kurumsallaşmasını tamamlamıştır.
25 yılı aşkın süredir prensiplerinden ödün vermeden 40.000 m2 ye yakın konut ve işyeri üreten Sevye İnşaat , müşterileriyle yaşadığı sıcak ilişkiyle satış sonrasını kalıcı dostluğa dönüştürmesini bilmiştir.
Ülkemizin gelişen ekonomisine ve sosyal gelişmeye paralel hareket eden sevye inşaat günümüzde toplu konutların yanı sıra site ve lüks konut yapımına ağırlık vermiştir. Sevye inşaat bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada güvenli sitelerde rahat ve huzur dolu bir yaşam sürdürmeniz için prensiplerinden asla ödün vermeyecektir.Çünkü ,
SİZ EN İYİSİNE LAYIKSINIZ…
 
TASARIM İLKEMİZ....
Tasarımda esas prensiplerimiz, tasarımın müşteriye özel, estetik, modern ve fonksiyonel olmasıdır.
Çevre duyarlılığını esas alan, günümüz insanının hızlı, stresli hayatında ihtiyaçlarına doğru cevap verip hayatını kolaylaştırmayı, mekanları en verimli ve uzun vadede kullanıcı mutluluğunu gözetecek şekilde oluşturmayı amaçlarken teknolojik gelişmelerin yerinde ve doğru kullanarak, estetik, modern ve fonsiyonel çözümler üretip doğru altyapı kurgulayarak ekonomik ancak dayanıklı tasarımlar yapılmasını hedeflemekteyiz.

GÜRCAN SEVİN
GÜRCAN SEVİN 1984 yılında İzmir’de doğdu. 2009 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünden mezun oldu.
SEVYE İnş. 1996 yılında M.Hakkı Sevin tarafından konut yapımı, arsa alım ve satımı dâhilinde bir aile şirketi olarak kurulmuştur. 2009 yılında Gürcan Sevin'in katılımıyla beraber iç mekan proje hizmetleri yanında uygulama ve ticaret konularında da hizmet vermektedir. Uygulama projelerindeki tecrübeleri sayesinde Sevye inş. ekibi mekansal ihtiyaçları, malzeme, detay ve işçilik kalitesi ile birer haz aracına dönüştürme çabasındadır. Çözümlerde hedeflenen konfor, sağlam alt yapı ve imalatla kurgulanırken, kullanımda gereksiz kalabalık ve fazlalıklardan arınma firmanın firmanın tasarım dilini oluşturmaktadır.

Farklıyız...
Genç ve dinamik yapımızla, Vizyonel bakış açımızla,Amatör ruhumuz ve profesyönel ekibimizle,
Tasarımlarımızla, konusunda uzman, profesyonel ortaklarımızla..

Tel: 0232 259 1313
Fax: 0232 259 0909
Email: info@sevyeinsaat.com
Adres: Çamtepe Mahallesi Serkan Sokak No:18/A İzmir / Narlıdere 

Sevye inşaat Projeler Haritası

Sevye inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer