|   |  Seydanlar İnşaat Firması
Seydanlar İnşaat

Seydanlar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 1

Seydanlar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Seydanlar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Seydanlar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Seydanlar İnşaat Hakkında

Seydanlar Yaşanacak Alanlar İnşa Ediyor
 
1993 yılında Almanya Kavun Gruppe ile ortak olarak kurulmuş Seydanlar, yurtdışında devlet bina inşaatları ve yapıları inşa ettikten sonra, Türkiye’de de ağırlıklı olarak Devlet taahhüdü projeler gerçekleştirmiştir. Daha sonra İstanbul, Aydın, Siirt gibi illerde özel inşaatlar yapan Seydanlar, 2007 yılında İzmit Derince 60 Evlerde Begonvil Konakları’nı inşa etmeye başlamış, 2008 yılında ise projeyi tamamlamıştır. Yine İzmit Yarımca’da Begonhill 1 ve Begonhill 2 ismiyle iki özel proje daha geliştirmiştir.
 
2010 yılı başında ise İzmit Körfez ilçesinde bir ilk olan Körfez Center AVM projesine başlamıştır. Bölgenin alışveriş kültürünü değiştirecek proje ile hem Körfez’de, hem de Körfez çevresinde alışveriş ihtiyacını karşılayacak merkez çok yakında bölgenin seçkin bir simgesine dönüşecek.
 
İnşaat Sektöründe Köklü Deneyim
 
Seydanlar’ ın kurucu ortaklarından KAVUN GRUPPE ( www.kavungruppe.de ), Almanyanın Münih ve Garmısh şehirlerinde Atlas adıyla anılan, altı adet otelin kurucusu olan tanınmış bir kuruluştur. Türkiye’de ise kadrosunda pekçok uzman ismi bir araya getiren Seydanlar, yapı-tasarım alanında tüm ihtiyaçlarınızı çözebilecek operasyonel kabiliyete ve tecrübeye sahiptir.

Tel: 0212 556 4813
Fax: 0212 556 4833
Email: info@seydanlar.com.tr
Adres: Güven Mah. Çalışlar Sok. No:14 İstanbul / Güngören 

Seydanlar İnşaat Projeler Haritası

Seydanlar İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.