|   |  Seyidoğlu Grupasd Firması
Seyidoğlu Grupasd

Seyidoğlu Grupasd

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 0

Seyidoğlu Grupasd, konut, ofis ve residence projeleri, Seyidoğlu Grupasd hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Seyidoğlu Grupasd ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Seyidoğlu Grupasd Hakkında

Hakkımızda
 
1996 yılında dürüst ve güvenli bir yolda sağlam yapılar inşa etmek amacı ile kurulan Seydioğlu İnşaat 15 yılı aşkın bir süredir bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Kurucuları Hasan ve Hüseyin SEL liderliğinde faaliyet gösteren firmamız 2000 li yıllardan itibaren gücüne güç katmış ve daha büyük projelere imza atmaya başlamıştır.
 
Bugün lüks konut ve iş yeri dendiğinde aranılan isimlerden olan Seydioğlu inşaat bugüne kadar 500 ün üzerinde konut ve iş yeri inşaatına tamamlamıştır. Merkezi İstanbul Pendik te bulunan firmamız teknolojiye oldukça fazla yatırım yapmakta ve inşaat sektörü için geliştirilen dünya teknolojilerini projelerinde uygulamaktadır.
 
Teknoloji ve tasarımın uyum içinde yer aldığı Seydioğlu İnşaat projeleri sektöründe Çıtayı yükseltmiş ve bu başarı bize her geçen gün bir adım daha ileriye götürecek projelere yönlendirmiştir. Kaliteli Üretimi ile bugün önemli bir marka haline gelen Seydioğlu İnşaat bundan sonrada değerlerinden Ödün vermeyerek yine dünya standartlarında projeler Üretmeye, ve bu yolda Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.
 
Misyonumuz
‘Topraktan Yaşama’ sloganıyla çıktığımız bu yolda Seydioğlu Grup olarak standartların üzerinde bir rota çizerek, önceliğimiz gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir. Güven ve kaliteye dayanan hizmet anlayışını ilke edinerek, bu güne kadar olduğu gibi gelecekte de sağlıklı ve modern yaşam alanları oluşturmak temel felsefemiz olmuştur. Başarılarımızı sürekli ve uzun vadeye yaymak ana hedefimizdir.
 
Vizyonumuz
Günümüz modern mimarisini en iyi şekilde kullanarak müşterilerimizin bizimle daima bir adım önde olmasını sağlamak ve inşaat sektörünün önde gelen isimleri arasında yer almak.
 
TARİHÇE
 
“SEYDİOĞLU İNŞAAT” adıyla 1996 yılında Hasan ve Hüseyin SEL tarafından kurulmuştur. İki kardeşin dürüst ve güvenilir bu yolda sağlam yapılar inşa etmek amacı ile inşaat sektörüne girmesiyle ilk yatırımlarını yaparak aktif olarak başlar. 2000’li yıllardan itibaren gücüne güç katmış ve daha büyük projelere imza atmaya devam etmiştir.
 
15 yıllık hızlı bir büyüme döneminin ardından adını “SEYDİOĞLU GRUP ANONİM ŞİRKETİ” olarak değiştirmiş ve inşaat sektöründe “SEYDİOĞLU GRUP A.Ş.” adıyla çalışmaya devam etmiştir.
 
Merkez İstanbul Pendik olmak üzere “SEYDİOĞLU GRUP A.Ş.” uzun bir süredir inşaat sektöründe adından bahsettirmektedir.
 
Sürekli ve gittikçe hızlanan gelişimini büyüme süreci boyunca “SEYDİOĞLU GRUP A.Ş.” olarak sektörün gelişen ihtiyaçlarını ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak için gerekli esnekliği koruyarak faaliyetlerini çeşitlendirmiş, aynı zamanda da esas işini muhafaza etmiştir.
 
Bugün lüks konut ve iş yeri dendiğinde aranılan isimlerden olan “SEYDİOĞLU GRUP AŞ” bugüne kadar 500’ün üzerinde konut ve iş yeri inşaatına tamamlamıştır. Firmamız teknolojiye oldukça fazla yatırım yapmakta ve inşaat sektörü için geliştirilen dünya teknolojilerini projelerinde uygulamaktadır.
 
Teknoloji ve tasarımın uyum içinde yer aldığı projeleri sektöründe “SEYDİOĞLU GRUP AŞ” çıtayı yükseltmiş ve bu başarı bize her geçen gün bir adım daha ileriye götürecek projelere yönlendirmiştir. Kaliteli Üretimi ile bugün önemli bir marka haline gelen “SEYDİOĞLU GRUP A.Ş.” bundan sonra da değerlerinden ödün vermeyerek yine dünya standartlarında projeler üretmeye ve bu yolda Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

Tel: 0216 307 6197
Fax: 0216 307 6196
Email: info@seydioglugrup.com
Adres: Velibaba mah.Dolayoba Cad. Tolga Sok. No:1 D:4 İstanbul / Pendik

Seyidoğlu Grupasd Projeler Haritası

Seyidoğlu Grupasd Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.