|   |  Seydioğlu Grup Firması
Seydioğlu Grup

Seydioğlu Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 5

Seydioğlu Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Seydioğlu Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Seydioğlu Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Seydioğlu Grup Hakkında

1996 yılında dürüst ve güvenli bir yolda sağlam yapılar inşa etmek amacı ile kurulan Seydioğlu İnşaat 15 yılı aşkın bir süredir bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Kurucuları Hasan ve Hüseyin SEL liderliğinde faaliyet gösteren firmamız  2000 li yıllardan itibaren gücüne güç katmış ve daha büyük projelere imza atmaya başlamıştır.

     Bugün lüks konut ve iş yeri dendiğinde aranılan isimlerden olan Seydioğlu inşaat bugüne kadar 500 ün üzerinde konut ve iş yeri inşaatına tamamlamıştır. Merkezi İstanbul Pendik te bulunan firmamız teknolojiye oldukça fazla yatırım yapmakta ve inşaat sektörü için geliştirilen dünya teknolojilerini projelerinde uygulamaktadır.

   Teknoloji ve tasarımın uyum içinde yer aldığı Seydioğlu İnşaat projeleri sektöründe Çıtayı yükseltmiş ve bu başarı bize her geçen gün bir adım daha ileriye götürecek projelere yönlendirmiştir. Kaliteli Üretimi ile bugün önemli bir marka haline gelen Seydioğlu İnşaat bundan sonrada değerlerinden Ödün vermeyerek yine dünya standartlarında projeler Üretmeye, ve bu yolda Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

Tel: 0216 307 6196
Fax: 0216 307 6197
Email: info@seydioglugrup.com
Adres: Velibaba mah.Dolayoba Cad. Tolga Sok. No:1 D:4 İstanbul / Pendik

Seydioğlu Grup Projeler Haritası

Seydioğlu Grup Projeleri

Seydioğlu Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.