|   | 
Sez Yapı

Sez Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1995

  • Proje Sayısı : 1

Sez Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Sez Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sez Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sez Yapı Hakkında

SEZ YAPI, 1995 yılında faaliyetine başlamıştır.
 
SEZ YAPI, Kalite ve Güveni kendisine ilke olarak benimsemiş, sektörde öncü olabilecek modern ve güvenli projeleri başarı ile hayata geçirmiştir. Güvenilir olma ilkesinden ödün vermeyen firmamız, zamanında ve eksiksiz teslim ettiği birçok konut dolayısıyla müşterilerinin takdirlerini kazanmıştır. 1995 yılından bu yana bölgemizde inşaat, kazı ve proje faaliyetlerini sürdüren şirketimiz bu bölgede birçok konut inşaatı gerçekleştirmiştir. 
 
SEZ YAPI, çevresinden aldığı takdir ve beğeni ile kaliteli ürünleri uygun fiyatla buluşturarak, üretimde, çağdaş teknolojik yenilikleri kullanarak, deneyimli uzman ekibiyle yaşam kalitenizi arttıracak güvenli, konforlu konutlar inşa etmektedir. Kendini sürekli geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluşundan bugüne başarıyla tamladığı projeleri ve halen inşası devam edenleri web. sayfasından inceleyebilirsiniz. İletişim bölümünde sorularınız ve ayrıntılı bilgi temini için hafta içi mesai saatleri içinde hizmetinizdedir.
 
Vizyonumuz
Batı Karadeniz bölgesinde inşaat sektörünün önde gelen bir firması olarak; temeli insana ve doğaya saygı olan, bireylerin doğayla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede modern yaşam mimarlığı felsefemizi yaşam pratikliğine aktarmak, sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmaktır. Toplumsal yaşam standartlarının iyileşmesine ve gelişmesine hizmet ederek, geçmişten geleceğe yaşam kültürü deneyimlerimizi ürünlerimiz ile harmanlamak, şirketimizin varlık felsefesi ve nihai amacıdır.
 
Misyonumuz
Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizle modern çağın küresel gelişimine uyum sağlayarak, ticari ve yaşam kültürümüzü sürekli olarak geliştirme ve iyileştirme çabası ile doğal materyallerin yarattığımız yaşam alanlarıyla armonisini sağlamak. Projelerimizle şehrin tarihsel, çevresel ve kültürel dokusuna uyum sağlayarak, insanın tarihten beri süre gelen en temel gereksimi olan yuva ihtiyacını en kaliteli ürünlerle, en uygun fiyata buluşturarak yaşama değer katmak. Her koşulda güvenilir olma ilkesinden ödün vermeden, verdiğimiz sözleri zamanında gerçekleştirmek temel amaç ve prensibimizdir.
 
İlkeli ve dürüst bir çalışma ile inşaat sektöründe 'SEZYAPI' markasını belirli bir noktaya taşımak en büyük hedefimizdir.

Tel: 0372 322 3340
Fax: 0372 322 0906
Email: info@sez-yapi.com.tr
Adres: Meydanbaşı Cad. Müftü Mah. Nimet Hoca Sok. No:12/2 Zonguldak / Karadenizereğli 

Sez Yapı Projeler Haritası

Sez Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer