|   |   | 

Siemens Yeni Kliması Split’i Tanıttı

Siemens S1ZMA/I12915 Duvar Tipi Slim Inverter Mono Split Klima, sağladığı yüksek enerji tasarrufunun yanı sıra inceliğiyle de daha fazla konfor sağlıyor. Klima, gereksiz enerji tüketiminin önüne geçen inverter özelliği ile öne çıkıyor...

Siemens Yeni Kliması Split’i Tanıttı

Siemens Ev Aletleri serin, konforlu ve enerji verimli bir yaz için, üstün teknoloji ile geliştirilen ve yenilikçi özelliklerle donatılan, enerji tasarruflu S1ZMA/I12915 Split klimayı sunuyor. Siemens inverter split klima, yazın soğutma, kışın ısıtma fonksiyonlarının yanı sıra, piyasadaki en ince derinliğe sahip olan 15 cm’lik yapısıyla mekânların estetiğine de katkıda bulunuyor.

Klasik modellerden farklı olarak, inverter klima enerjiyi daha verimli kullanma olanağı sağlıyor. Heat- Pump özellikli Siemens S1ZMA/I12915 Split Klima, Heat-Pump (ısı pompası) özelliğiyle soğutma konumunda iç mekandan emilen ısıyı dışarı atarak, ısıtma konumunda da dış ortamda bulunan ısıyı içeri taşıyarak enerji tasarrufuna destek oluyor. İstenilen ısıya daha hızlı ulaşılması ve çok seçenekli operasyon özelliklerine sahip olan klima, sabit hızlı klasik modellere göre yüzde 35 oranında daha az enerji tüketiyor.

Renkli ekranıyla şıklık, pratik değişen filtresiyle kolaylık sağlıyor

Renkli ve gizli display ekranıyla soğutma modunda iç ünite paneli üzerinde soğutma derecesi mavi renk, ısıtma modunda ise iç ünite paneli üzerinde ısıtma derecesi kırmızı renk olarak gözüken klima kullanım kolaylığı ve şık bir görünüm sağlıyor. “I mod” özelliği sayesinde cihaz tuşuna basıldığında 26 derece soğutma, 20 derece ısıtma modunda çalışan, fan devri otomatik olarak ayarlanan klima, mıknatıslı üst mazgal sayesinde de paneli açmadan kolayca filtre değişim ve temizliğine imkân veriyor.

Siemens S1ZMA/I12915 Split klimanın bir diğer dikkat çeken yenilikçi teknolojisi “1 W Standby” da enerji tasarrufuna önemli katkılarda bulunuyor. Açma kapama teknolojisi ile klima, stanby konumundayken otomatik olarak enerji tasarruf moduna geçiyor ve normalde 4-5 Watt olan harcama 1 Watt’a indirilerek yüzde 80 enerji tasarrufu sağlıyor.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer