|   | 
Siltaş Yapı

Siltaş Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 5

Siltaş Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Siltaş Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Siltaş Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Siltaş Yapı Hakkında

Siltaş Yapı
 
20 yıllık; tecrübe, güven, kalite Siltaş Yapı’nın temel taşları. Siltaş yapı edindiği tecrube ve birikimler ile 2011 yılından itibaren İnsan odaklı yaşam alanları oluşturmaya odaklanmıştır. Projelerimizde özellikle insanı merkeze koyan bir anlayışı benimsedik. Bu bağlamda gerçekleştirdiğimiz Safir Park ve Teras Park projelerimiz bunlara güzel birer örnektir. Hazırlık ve geliştirme aşamasında olduğumuz projelerdede bu vizyonu benimseyerek hareket etmekteyiz. Misyonumuzu ‘kente değer katan yapılar’ olarak belirledik ve amacımız bu hedefi gerçekleştirmektir.
 
Misyon - Vizyon
 
Modern mimari teknikleri ve trendleri takip ederek, kent ihtiyaçlarını yeniden yorumlama; hayatı kolaylaştıran, özgün yapılar oluşturmak...
 
Değerlerimiz

Mükemmellik
Yaptığımız işlerde mükemmeli yakalamak, bizim için ticari kaygılardan öndedir.
 
Yenilik
Teknoloji ve bilginin çok hızlı geliştiği çağımızda, yenilikleri takip edip uygulamanın, gelişmenin dijital anahtarı olduğuna inanırız.
 
Hız
Yaptığımız projelerin niteliğinin, hızıyla da doğru orantılı olduğunu bilir ve calışmalarımızı bu çerçevede optimize ederiz.
 
Doğaya ve Çevreye Saygı
Yaptığımız projelerde, çevreye ve doğaya saygılı olmayı, dünyaya bir teşekkür olarak algılarız.
 
Eğitime ve Bilime Verilen Değer
Siltaş Yapı, elde ettiği kazanımları, ülkenin bilim ve eğitim seviyesini yükseltmek için kullanmayı hedefler. Çalışanların eğitimleri, hem kendileri hem de ülke için birer kazanımdır.

Tel: 444 0 289
Fax: 0216 419 1997
Email: info@siltasyapi.com
Adres: Fatih Bulvarı No:97 Plato AVM Ofis Bloğu  Kat: 5 No: 1 İstanbul / Sultanbeyli

Siltaş Yapı Projeler Haritası

Siltaş Yapı Projeleri

Siltaş Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer