|   |   | 

Şimdi Al Seneye öde Konut Kampanyaları 2014!

Ev almaya karar verdiniz ama bu yıl mali durumunuz ev satın almak için uygun değil. Bunun için hayalinizi ertelemeyin çünkü firmalar artık hayalinizi değil taksitleri erteliyor. İşte şimdi al seneye öde konut kampanyaları 2014…

Şimdi Al Seneye öde Konut Kampanyaları 2014!

Ev almaya karar verdiniz ama mali durumunuz bu yıl için uygun değil. Bunun için ev hayalinizi ertelemeye gerek yok çünkü konut yatırımcıları hayalinizi değil taksitleri erteliyor. Hiç peşinatsız ya da düşük bir peşinat alarak kalan konut bedelini banka kredisi ile taksitlendiriliyor ve taksitleri de 1 yıl öteliyor. İşte o projeler; şimdi al seneye öde konut kampanyaları 2014… 
 
Viaport Venezia’da yüzde 5 peşinatla. Taksitler seneye
Bayraktar Grup tarafından Gaziosmanpaşa’da hayata geçirilen Viaport Venezia projesinde yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Peşinatın yüzde 20’si teslimde ödeniyor kalan konut bedelinin yüzde 75’i ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor ve taksitler 1 yıl öteleniyor. Gaziosmanpaşa Viaport Venezia projesinde konut teslimlerinin 2015’in son çeyreğinde yapılması planlanıyor. 82 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede 1+1 konutlar 329 bin TL ile 622 bin 707 TL, 2+1 konutlar 469 bin TL ile 1 milyon bin TL, 3+1 konutlar 700 bin 851 TL ile 1 milyon 757 bin 970 TL, 4+1 konutlar ise 1 milyon 53 bin TL ile 1 milyon 63 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Viaport Venezia Gaziosmanpaşa projesinin sosyal olanakları arasında ise oyun sahaları, çocuk parkları, açık ve kapalı yüzme havuzu, büyük meydanlar, sauna, fitness salonu, su kanalları, güvenlik, fitness salonu ve otopark yer alıyor.
 
Çukurova Tower’da 1 yıl peşinat yok taksit yok
Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal’da hayata geçirilen Çukurova Tower projesinde 1 yıl peşinat yok taksit yok. Buna göre yüzde 25 peşinat vade farksız Aralık 2014’e erteleniyor ve kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor. Banka taksitleri de isteğe bağlı olarak 1 yıl sonra ödenmeye başlanabiliyor. Ağustos 2014’te konut teslimlerinin yapılması planlanan Kartal Çukurova Tower projesi 36 katlı rezidans bloğundan oluşuyor. 9 farklı tipte 253 konuttan oluşan Çukurova Tower Kartal projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede stüdyo daireler 179 bin TL, 1+1'ler 254 bin TL, 2+1'ler 454 bin TL, 3+1'ler ise 690 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Dünyanın en büyük adliye sarayı Kartal Adliyesi’ne 3 kilometre mesafede konumlanan Kartal Çukurova Tower projesi Kadıköy-Kartal metro durağına ise 600 metrelik uzaklıkta yer alıyor. Projenin sosyal olanakları arasında ise basketbol sahası, tenis kortu, piknik alanı, kafe-bar, açık havuz, çocuk oyun alanları, oyun salonu, concierge hizmetleri, misafir otoparkı ve otopark yer alıyor.
 
Sinpaş Liva Turkuaz’da “Nefes aldıran” fırsat
Sultanbeyli’de Sinpaş Yapı tarafından inşa edilen Liva Turkuaz projesinde taksitler 14 ay sonra ödenmeye başlanıyor. Sinpaş Liva Turkuaz ödeme planına göre yüzde 10 peşinat veriliyor yüzde 10 firma bünyesinde 12 ay vade farksız taksitle ödeniyor kalan konut bedelinin yüzde 80’i ise 14 ay sonra banka kredisi ile ödeniyor. 2 etaptan oluşan Sultanbeyli Sinpaş Liva Turkuaz projesinde ilk etapta 349 ikinci etapta ise 526 konut yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan projede 1+1 daireler 196 bin TL’den, 2+1 daireler 388 bin TL’den, 3+1 daireler ise 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projenin sosyal olanakları arasında ise kış bahçeleri, dinlenme terasları, çiçek bahçesi, gösteri amfisi, doğal göletler, göl kenarında yürüyüş ve koşu parkuru, çiçek bahçesi, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, güvenlik ve otopark yer alıyor. 

Dumankaya Miks’te şimdi al teslimde öde
Dumankaya İnşaat tarafından Halkalı’da hayata geçirilen Dumankaya Miks projesinde “Şimdi al teslimde öde” kampanyası kapsamında taksitler Aralık 2014’te ödenmeye başlıyor. 23 ve 32 katlı 2 kuleden oluşan Halkalı Dumankaya Miks projesinde toplam 657 konut yer alıyor. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinden oluşan projede 40,03 metrekare stüdyo daireler 149 bin 40 TL ile 208 bin 840 TL arasında, 58,30- 67,33 metrekare 1+1 daireler 226 bin 320 bin TL ile 272 bin 320 TL arasında, 97,12-98,45 metrekare 2+1 daireler ise 299 bin 920 TL ile 361 bin 560 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.
 
Soyak Evostar’ta hemen teslim konutlar 184 bin TL
Soyak Yapı tarafından Halkalı’da hayata geçirilen Soyak Evostar projesinde 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Soyak Halkalı Evostar projesinde 1+1 daireler 184 bin TL’den 2+1 daireler ise 251 bin 500 TL’den satışa sunuluyor. Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen Soyak Evostar Halkalı projesinde 48 ay vade farksız taksit imkanı da sunuyor. Banka kredisi ile daire sahibi olunabilen projede taksitler 1 yıl sonra ödenmeye başlanıyor. Yüzde 1 KDV avantajıyla satışların devam ettiği Soyak Evostar projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor. htemlak.com

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Kış Başlarken Evinizde Yapmanız Gerekenler
  Kış Başlarken Evinizde Yapmanız Gerekenler

  Kış ayları ve soğuk havaların başlamasıyla beraber evinizi hem korumak hem de daha güvenli, sıcak bir ortam haline getirmek için bazı küçük önlemler almalısınız. Oldukça ucuza mal olan bu önlemler ile kışın size ve cüzdanınıza getireceği maliyetlerden korunabilirsiniz.

 • Ev Satın Alırken İhtiyaçlarınızı İyi Belirleyin
  Ev Satın Alırken İhtiyaçlarınızı İyi Belirleyin

  Ev satın alırken gerçekten ihtiyacınız özelliklere sahip olan konutu bulmak ve bütçenizi çok zorlamadan hedefinize ulaşmak için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler var. Bu küçük ipuçları sayesinde, herkese cazip gelecek özellikler yerine gerçekten ihtiyacınızı karşılayacak rasyonel seçeneklere yönelebilirsiniz.

 • Mekansal Plan Aşamaları Nelerdir?
  Mekansal Plan Aşamaları Nelerdir?

  Mekansal plan, İmar Kanunu çerçevesince hazırlanan, kapsadıkları alan ve amaçları açısından üst kademeden alt kademeye doğru sırasıyla; mekânsal strateji planı, çevre düzeni planı ve imar planını kapsayan plandır.

 • Aplikasyon Nedir?
  Aplikasyon Nedir?

  Aplikasyon krokisi kim tarafından düzenlenir? Aplikasyon krokisi başvurusunda gerekli belgeler nelerdir?

 • Ödül İstanbul'da yeni kampanya!
  Ödül İstanbul'da yeni kampanya!

  Özyurtlar Holding, 'Ödül İstanbul' projesinde yeni bir kampanyaya start veriyor. Kampanyaya göre;'Ödül İstanbul'dan yüzde 5 peşin veayda 1.900 TL taksitle ev almak mümkün olacak.

 • Çok Kazandıran Yatırım: Sinpaş Gökorman
  Çok Kazandıran Yatırım: Sinpaş Gökorman

  Gökorman, orman manzaralı konumuyla ‘Lokasyona’, doğadan ilham alan özgün mimarisi ile ‘Tasarıma’, 44 yıllık Sinpaş güvencesi ve kalitesi ile ‘Markaya’ yatırımın en ideal adresi olacak.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer