|   |  Şimşek Bisküvi Firması
Şimşek Bisküvi

Şimşek Bisküvi

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 1

Şimşek Bisküvi, konut, ofis ve residence projeleri, Şimşek Bisküvi hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şimşek Bisküvi ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şimşek Bisküvi Hakkında

Şimşek, Orta Anadolu’nun en verimli buğday tarlalarının boy verdiği kentte;Karaman’da doğmuştur. 1996 yılında, Şimşek ailesi tarafından temelleri atılan ve Karaman Organize Sanayi Bölgesinde kurulan Şimşek, bugün85.000m2’si kapalı 50.000m2’si açık olmak üzere toplam 135.000 m2’lik alana sahip tesislerinde, ileri teknolojisi ve 1500’ü aşkın uzman çalışanı ile lezzet dolu ürünler üretmektedir. 
 
Bisküvi, çikolata, gofret, kek ve kraker olmak üzere 300’ün üzerinde ürüne sahip olan Şimşek, Karaman ilinin ihracat şampiyonluğunu dinamik yapısı ve profesyonel yönetim anlayışıyla yıllardır elinde tutmaktadır. 
 
Kısa geçmişine rağmen, Türkiye’nin ilk 500 büyük şirketi arasına giren bu genç kuruluş, her yıl emin adımlarla daha da yükseklere tırmanmakta, hem Türkiye hem de dünya pazarlarında yerini giderek sağlamlaştırmaktadır.
 
Bisküvide yıllık 27 bin ton, gofrette 8 bin ton, kek üretiminde 35 bin ton, krakerde 10 bin ton çikolatada 25 bin ton olmak üzere yıllık toplam 115 bin ton üretimiyle Şimşek, bir lezzet devi olarak global ölçekte güçlü bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır. 
Üstün kalite ve hizmet anlayışıyla&
En son teknolojileri kullanan
Yeni ve farklı tatları üreten
Yerel ve bölgesel damak tatlarına hitap eden
Tüketici mutluluğunu ilke edinen öncü firma olmak
 
misyonuyla çalışan Şimşek’in vizyonu ise; 
İstikrarlı ve sürdürülebilir büyüme ile 2015 yılında Türkiye'nin ilk 250 sanayi devi arasında yer alan
Altı kıtada yaygınlaşmış ve 125 ülkeye ihracat yapan
Tüm dünyada markalarımıza tutkuyla bağlı tüketiciler yaratan
Organizasyonumuzu ve çalışanlarımızı geliştiren, uluslararası bir firma olmaktır.

Misyonu ve vizyonunu gerçekleştirmek için tüm gücüyle çalışan Şimşek’in ürünlerini bugün her yaştan herkes güvenle tüketmekte, lezzetin, sohbetin, tazeliğin, enerjinin, gençliğin, eğlencenin, mutluluğun, heyecanın, sevginin, yeniliğin, sağlığın, sevincin, keyfin, dostluğun ve paylaşmanın tadı Şimşek ile çıkmaktadır.

Tel: 0338 224 1320
Fax: 0338 224 1326
Email: info@simsek.com.tr
Adres: Organize Sanayi Bölgesi 14. Cadde No:1 Merkez Karaman

Şimşek Bisküvi Projeler Haritası

Şimşek Bisküvi Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.