|   |  Sinan Gayrimenkul Firması
Sinan Gayrimenkul

Sinan Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2010

  • Proje Sayısı : 1

Sinan Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Sinan Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sinan Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sinan Gayrimenkul Hakkında

KURUMSAL
 
Bir Kuveyt firması olan Sinan İnşaat, uluslararası kimliği ile 2010 yılından itibaren Türkiye’de hizmet vermektedir. Gerçekleştirmiş olduğu ve gerçekleştirmeye devam ettiği kaliteli projelerle inşaat sektöründeki tecrübe ve bilgisini gözler önüne sermektedir. Yaşam kalitesini ve hayat standartlarını yükseltecek başarılı ve güvenilir konut ihtiyacını karşılamak için yeni projeler üzerinde çalışmakta, insan yaşamına değer katmaktadır. Emlak sektörünün çok büyük bir yatırım aracı olduğunun bilinciyle de başarılı projelere imza atmaya devam etmektedir.
 
MİSYON
 
Hizmet politikamızda, kaliteli ve hayata değer katan projeler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Güvenilir yapımızla etkili ve başarılı projeler hayata geçirerek kalıcı işler yapıyor, büyük bir özveriyle çalışıyoruz. İnşaatın insan hayatında çok hassas ve önemli bir sektör olduğunu biliyor, kaliteli yapılardan iş ve çalışan güvenliğine kadar her ayrıntıya büyük özen gösteriyoruz. Projelerimizde kalite, estetik ve güven sunan yaşam alanları üretiyor, her zaman standartların üstünde yaşam garantisi veren modern bir mimari oluşturuyoruz.
 
VİZYON
 
İlk hedefimiz, hızla gelişen teknolojinin izinden giderek daha estetik daha kaliteli projeler ile dünya standartlarını zorlayan bir firma olmaktır. Güvenilir ve kaliteli yaşam alanları oluşturarak modern hayatın ihtiyaçlarına cevap vermek temel amacımızdır. Mimaride estetik ve kaliteden kopmadan daha yaşanabilir bir dünya oluşturmak, kaliteli ve kalifiye personeli ile de iş güvenliği konusunda örnek teşkil etmek en büyük hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

 

 

 

 

 

Tel: 0212 608 1234
Fax: 0212 608 1234
Email: info@sinantr.com
Adres: Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Şelale Caddesi, Barış Sokak, Hillpark Çarşı, No:6 İstanbul / Başakşehir

Sinan Gayrimenkul Projeler Haritası

Sinan Gayrimenkul Projeleri

Sinan Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.