|   |   |  Sinpaş Ege Vadisi İle Alaçatı’yı Ankara’ya Taşıyor

Sinpaş Ege Vadisi İle Alaçatı’yı Ankara’ya Taşıyor

Sinpaş GYO, Ankara’da yoğun ilgi gören projelerinden Ege Vadisi ile Ankaralıların ‘Ege’de yaşam hayalini’ gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Sinpaş Ege Vadisi İle Alaçatı’yı Ankara’ya Taşıyor

Ankara’nın en prestijli semtlerinden Çankaya Oran’da hızla yükselen Ege Vadisi, Alaçatı Çarşısı, yaz kış demeden dört mevsim kullanılabilecek Ankara’nın kumsallı ve en uzun havuzuna sahip plajı, taş dokulu evleri ve trafiğe kapalı yeşil alanları ile  Ankara’da benzersiz bir yaşam fırsatı sunacak. 

Sinpaş, 42 yıl önce kurulduğu Ankara’da, en yeni projesi Ege Vadisi’ni hızla hayata geçiriyor. Ege’ye özgü güzellikleri ile Ankara’nın en prestijli semtlerinden ve en beğenilen lokasyonlarından Çankaya Oran’da hayat bulacak Ege Vadisi, satışa sunulmaya başlamasıyla birlikte çok yoğun ilgi görüyor. 

“Ege, Ankara’ya hiç bu kadar yakın olmamıştı” 

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, konut sektöründe ‘Temalı İlk Konut Projesi’ ve ‘Dünyanın En İyi Türk Projesi’ ‘Avrupa’nın en çok tavsiye edilen projesi’ gibi yenilik ve başarılara imza atan Sinpaş GYO olarak, binlerce aileye ayrıcalıklarla dolu mutlu yaşam alanları sunduklarını belirtti ve şunları söyledi:

“Ege Vadisi ile Ege’nin eşsiz güzelliklerini Ankara’nın en prestijli semtlerinden Oran-Çankaya’ya getiriyoruz. Güzel mimarisi, rengârenk bitki örtüsü ve kendine özgü ruhuyla Ege, herkesin ortak hayalidir. Şehrin gürültüsünden, stresinden uzaklaşmak isteyenlerin aklındaki ilk duraklardandır. Ege Vadisi ile bu hayali Ankara’da gerçek kılmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ege, Ankara’ya hiç bu kadar yakın olmamıştı. Bu projemizde, Ankara’nın ilk Alaçatı Çarşısı ile Ankaralılara alışveriş merkezlerinin boğucu havasından uzaklaşabilecekleri, bir Ege kasabasında alışveriş yaparken hissettikleri samimi ve içten ortamı sunuyoruz. Alaçatı Çarşısı ile Ankaralılar, açık havada tanıdıkları bildikleri esnaftan alışveriş yaparken dostlarıyla keyifli vakit geçirebilecekler. Yine Ankara’nın ilk Dört Mevsim Plajı’nda yaz kış demeden tatil keyfi yaşayabilecekler. Trafiğe tamamen kapalı yeşil alanlarda çocuklarının güven içinde özgürce oynadığını bilmenin huzurunu yaşayacaklar. 

Ege Vadisi’ni Mogan Gölü ve orman manzaralı toplantı odalarından şehir manzaralı kütüphanesine, hobi atölyelerinden lounge alanlarına kadar sıra dışı bir yaşam felsefesi ile tasarladık.” 

“Beklentilere en iyi yanıtı veren projeler üretiyoruz” 

Ankara’da yapılan araştırmaya göre konut almak isteyenlerin yüzde 82’sinin daha yeni ve daha geniş bir eve ihtiyaç duyduğunu, ev satın alanların yüzde 65’inin mimari güzellik, kalite ve sosyal alanları dikkate alarak tercih yaptığını belirten Gacemer, “Bu veriler, projelerimize yön veriyor ve herkesin hayal ettiği yaşam alanlarını oluşturuyoruz. Kişi başına düşen milli gelir oranının ülke ortalamasının üzerinde olması, kamu sektörünün yerleşim yoğunluğu, 21 üniversitesi ve çok sayıda araştırma merkezi ile yüksek bir beşeri sermayeye sahip oluşu gibi nedenlerle yeni konut ihtiyacı da oldukça yüksek.

İstanbul’da Ege konseptli markalı konut projelerimiz büyük ilgi gördü. 1000’den fazla aileyi İstanbul’da Egeli yaptık.  Sinpaş GYO olarak 10 yılda kazandığımız tecrübeyi göz önünde bulundurduk ve Ege Vadisi’ni müşterilerimizin beklentilerini, hedef kitlemizin taleplerini karşılayacak şekilde tasarladık. Her bir detayında Ankaralıların tercihlerini ve beğenilerini büyük bir özenle değerlendirdik.

Konsept geliştirme konusunda sergilediğimiz öncü ve vizyoner yaklaşımın bir sonucu olarak, uluslararası araştırma şirketi IPSOS’un yaptığı araştırmada çıkan istatistikler de doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.

Bu araştırmaya göre Ankara’da gayrimenkul sektöründe en beğenilen marka açık ara ile Sinpaş. Ankara’nın %51’i Sinpaş’tan ev almak istiyor. Ege Vadisi projemizin henüz lansmanı yapılmadan Ankara’nın en beğenilen konut projesi sıralamasına girmesi bizi oldukça memnun etti. Projemizin Ankaralılar tarafından böylesine sıcak karşılanması, yapacağımız diğer konsept projeler için de bizi motive ediyor.” 

“Ege Âşıkları Ankara’da Kazanacak” 

Sinpaş GYO’nun daha önce İstanbul’da yaptığı EgeBoyu ve EgeYakası projeleriyle Ege konseptli projelerin yatırımcısına kazandırdığına dikkat çeken Seba Gacemer, projelerin yatırım değeri ile ilgili şunları söyledi:  “EgeBoyu projemizin lansmanını 2012 yılında yaptığımızda metrekare fiyatı 2500 TL. idi.  2016 yılında bu rakam 4200 TL.’ye yükselerek % 50 prim yaptı. EgeYakası projemizde de aynı durum söz konusu. Nisan 2014’te metrekare fiyatı 3600 TL. olan projemiz bir buçuk yılda    %50 prim yapmış durumda. Ege konseptli projeler konusundaki bu uzmanlığımızın yatırımcıları da memnun ettiğini görmek bizi motive ediyor. Şimdi bu güvenle Ege konseptli yaşam tarzını Ankara’ya taşıyoruz. İlklere İmza Attığımız Ege Vadisi ile Ankara’ya 600 Milyon Daha Yatırıyoruz” 

Ege Vadisi İle Ankara’ya 60 Metre Uzunluğunda Kumsallı Havuz Geliyor 

Gün ışığını içine alan açılır kapanır sistemiyle Türkiye’nin ilk ve en uzun tropik havuzunu kapsayan bu proje ile Ankaralılar, kumsallı havuzun plajında 365 gün yüzme keyfi yaşayacak. Ankara’nın ilk Dört Mevsim Plajı, İlk aile spası ve wellness center gibi olanaklarıyla huzurun yanında sağlıklı bir yaşam da sunan Ege Vadisi projesinde çocuklar da çok mutlu olacak 

Ankaralı Çocuklar Ege’nin Kumlarından Kale Yapacak

Ege Vadisi’nin özellikle çocuklu aileler için benzersiz yaşam alanları sunduğunu dile getiren Seba Gacemer, Ankara’nın ilk Dört Mevsim Plajı ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Hava ya da mevsim koşullarına aldırmadan istediğiniz an tatil keyfi yaşayacağınız kumsallı havuzumuzun kumlarını ülkemizin en nadide kumsallarından getiriyoruz. Ege’nin dünyada benzeri olmayan pırıl pırıl kumları ile Dört Mevsim Plajı’nda çocuklarınız kumdan kale yapabilecek, Ege’nin eşsiz sahillerinden getirdiğimiz deniz kabukları ile oynayabilecekler.”

Çocukların güvenle ve keyifle büyüyecekleri parklar, bahçeler, spor alanları, hobi odaları ve birbirinden farklı aktivite alanlarının sunulduğu Ege Vadisi, özellikle çocuklu ailelerin ilk tercihi olacak. ODTÜ Ormanı, Eymir Gölü ve doğal güzelliklere komşu olan Ege Vadisi, panoramik manzarasıyla huzur dolu Ege yaşamının Ankara’daki adresi olacak. 887 üniteden oluşan proje, alışveriş merkezleri, devlet kurumları ve elçiliklere yakın konumuyla da yatırımcıların da gözdesi olmaya hazırlanıyor.

Yeni Proje Haberleri

Ege Vadisi Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

 • Alya Teras, ön talep topluyor
  Alya Teras, ön talep topluyor

  Gayrimenkul ve inşaat sektöründe Alya markasıyla çok sayıda projeye imza atarak, kısa sürede sektörün en yenilikçi markaları arasına giren Akkuş Gayrimenkul, Lübnanlı ortağı El Khatip Group ile birlikte kurduğu BOSS4Gayrimenkul’ün yeni projesi Alya Teras’ta ön talep toplamaya başladı.

 • Alya Onist 1 ön satışa sunuldu
  Alya Onist 1 ön satışa sunuldu

  Köklü tecrübesini Akkuş Gayrimenkul şirketiyle inşaat sektörüne kazandıran Akkuş Grup, inşaat çalışmalarında atağa geçti. Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın 2’nci projesi olan Alya Onist 1, örnek dairesiyle birlikte ön satışa sunuldu.

 • Polat Holding Duna Pearl Projesini Macaristan’da Hayata Geçiriyor
  Polat Holding Duna Pearl Projesini Macaristan’da Hayata Geçiriyor

  Türkiye’nin en köklü ve güvenilir markalarından Polat Holding, gayrimenkul sektöründeki ilk yurt dışı projesini, Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinden Macaristan’da hayata geçiriyor. Konut, otel ve mağazalardan oluşan karma bir proje olan Duna Pearl, 60 milyon Euro’luk yatırımla gerçekleştiriliyor.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.