|   |  Sinpaş GYO Firması
Sinpaş GYO

Sinpaş GYO

  • Kuruluş Tarihi : 1986

  • Proje Sayısı : 28

Sinpaş GYO, konut, ofis ve residence projeleri, Sinpaş GYO hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sinpaş GYO ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sinpaş GYO Hakkında

Sinpaş GYO Tarihçesi hakkında

Sinpaş Holding, 41 yıllık deneyimi ile gayrimenkul sektöründe itibarın ve güvenilirliğin simgesidir. 2006 yılı sonunda aldığı yeniden yapılanma kararıyla, konut projeleri alanındaki çalışmalarını Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Sinpaş GYO) adı altında sürdürmeye başlamıştır. Bugün Sinpaş GYO’nun yer aldığı tüm faaliyetlerde Sinpaş Holding’in sahip olduğu köklü geçmişin izleri görülmektedir. 

%49 halka açıklık oranı ile Borsa İstanbul’da işlem gören Sinpaş GYO, çizdiği istikrarlı başarı grafiği ile ilk günden beri hissedarları ve iş ortakları için değer yaratmaktadır. Şirket sermayesini temsil eden hisselerin yaklaşık %37’si piyasada fiilen dolaşımdadır. Güçlü finansal yapısı ve sürdürülebilir başarı stratejileriyle sektördeki belirsizliklerden etkilenmeden büyümeye devam eden Şirket’in aktif büyüklüğü 31.12.2013 itibarıyla 2.303 milyon TL’ye ulaşmıştır. 

Şehircilik alanında uzman ekibiyle Sinpaş GYO, “Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama” misyonunu da üstlenerek katma değer yaratan yatırımlara odaklanmıştır. Söz konusu yaklaşımıyla Şirket, yatırım yaptığı bölgelerdeki yaşam koşullarını değerlendirmekte ve bu koşulların iyileştirilmesi için stratejiler gerçekleştirmektedir. Böylece yalnızca üstlendiği konut projelerinde değil, aynı zamanda projelerin yer aldığı çevrelerde de yaşamsal kalite ve niteliği yükseltmektedir. Sinpaş GYO’nun Türkiye genelinde yürüttüğü faaliyetler, modern ve güvenli bir yaşam tarzının temelini atmaktadır. 

Şirket’in hayata geçirdiği projeler, konut sektöründe yer alan diğer firmalar için örnek teşkil etmektedir. Geliştirdiği özgün projelerde Sinpaş Holding’in 41 yıllık birikimiyle fark yaratan Sinpaş GYO, 2015 yılında da sektörün önemli oyuncuları arasında yer alacaktır. Şirket arazi alımından proje geliştirmeye, konut tasarımından üretime, satıştan pazarlamaya, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda sergilediği performansını artırarak sürdürecektir.

*Sinpaş GYO Konut Projeleri

İncek Blue, Sinpaş Köyceğiz, Kızılkum Villaları, Rumeli Konakları, incek Life Ankara, The First Çankaya, Aqua City 2010, istanbul Sarayları, Sinpaş Lagün istanbul, incek Green

*Sinpaş GYO Residence Projeleri

Ottomanors Konutları, Ottomare Palace, Bosphorus City, Bursa Modern, Aydos Country, Marina Ankara, Avangarden

*Sinpaş GYO Ofis Projeleri

Marina Ankara 

*Sinpaş GYO İletişim Bilgileri

Adres: Sinpaş Plaza, Dikilitaş Mahallesi, Yenidoğan Sok. No.36 Balmumcu - Beşiktaş, 34349 İstanbul

Telefon: +90 212 310 27 27

http://sinpasgyo.com/

Tel: 0212 310 2727
Fax: 0212 258 2432
Email: info@sinpasgyo.com
Adres: Sinpaş Plaza, Dikilitaş Mahallesi, Yenidoğan Sok. No.36 Balmumcu 34349 Darphane İstanbul / Beşiktaş

Sinpaş GYO Projeler Haritası

Sinpaş GYO Projeleri

Sinpaş GYO Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.