|   |  Sinpaş Yapı Firması
Sinpaş Yapı

Sinpaş Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1986

  • Proje Sayısı : 16

Sinpaş Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Sinpaş Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sinpaş Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sinpaş Yapı Hakkında

Sinpaş Grubu bünyesinde bundan 39 yıl önce Ankara’da kurulan ve 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü’nü İstanbul’a taşıyan Sinpaş Yapı End. Tic. A.Ş., 2007 yılından bu yana konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklanmış ve Türkiye gayrimenkul sektörünün lider şirketi olma yolunda emin ve güvenilir adımlarla yürümektedir.

Doğayla barışık nitelikli yaşam alanları ve iş dünyasına artı değer katacak ticari gayrimenkul projeleri geliştirme vizyonu ile Türkiye'nin kentsel dönüşüm sürecine katkıda bulunan Sinpaş Yapı, bugüne kadar Marenegro, Sealybria, Aqua City, İstanbul Palace, Boğaztepe, Central Life, Aqua Manors, Flatofis, Deposite AVM ve Topkapı Ticaret Merkezi gibi pek çok projeyi tamamlamıştır.

Tüm projelerinde dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanan Sinpaş Yapı, 2010 yılından itibaren yepyeni projeler hayata geçirmiştir. İstanbul’un hızla değer kazanan bölgesi Sancaktepe’de satışları tamamlanan Kelebekia projesi ve bir Paralel Yapı yatırımı olan, proje geliştirme ve satış/pazarlama süreçlerinin Sinpaş Yapı tarafından gerçekleştirildiği Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin GAP’tan sonraki en büyük yatırımı olarak kabul edilen Antepia projesi ise Gaziantep’de yer almaktadır. Pek çok ilki barındıran 3 bin 470 konutluk bu dev projede, Gaziantep’e deniz yaşamını getirecek dünyanın en büyük biyolojik göleti yer almaktadır.

Tel: 0212 310 2700
Fax: 0212 259 8714
Email: info@sinpas.com.tr
Adres: Sinpaş Plaza Barbaros Bulvarı Yenidoğan Sok. No: 36 34349 Darphane İstanbul / Beşiktaş

Sinpaş Yapı Projeler Haritası

Sinpaş Yapı Projeleri

Sinpaş Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.