|   |  Şireci Grup Firması
Şireci Grup

Şireci Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1970

  • Proje Sayısı : 1

Şireci Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Şireci Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şireci Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şireci Grup Hakkında

KURUMSAL

Şireci Tekstil'i Yakından Tanımaya Ne Dersiniz ? Köklü Geçmişi, Kurumsal Kimliği ve Değişmeyen Kültür İle Daima Yeniliğe ve Gelişmişliğe Odaklanmış Olan Şireci, Sevgiyle Üretimlerini Gerçekleştirmektedir. Siz Değerli Müşterilerine Kendisini En İyi Şekilde Tanıtacak Bilgilere Sağ Kısımdan Ulaşabilirsiniz.
 
BİZ KİMİZ?
 
Şireci Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. sahibi ve kurucusu Ahmet Şireci 1970 lerin sonunda havlu ve orlon iplik ticareti yaparak başladığı ticari yaşamına 1985 ten itibaren akrilik iplik ticaretini de dahil etmiştir.Sektörde kendisine tüccar olarak iyi bir yer edinen Ahmet Şireci 1997 yılında iplik üretim tesislerini kurarak, bugün ki Şireci Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin temellerini atmıştır.
 
Şireci Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. genç ve dinamik personel kadrosu ,deneyimli yöneticileri ve üretimde kullanılan modern teknolojinin kazandırdığı ivme ile kısa sürede akrilik ve fantezi iplik sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.Bugün itibarı ile Şireci Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. kendisine ait boyahanesi ve 2. ve 3. organizelerde bulunan 4 fabrikası ile iplik üretim ve işlemesi konusunda entegre bir tesis konumundadır. Türkiye triko pazarında aranılan ve talep edilen bir marka olan Şireci son yıllarda dış pazara dönük ihracat çalışmaları ile burada da kendisini kalitesi ile ispatlamış bir markadır.Bugün itibarı ile başta İngiltere, Fransa ve Polonya olmak üzere İran, Suriye, Kuzey Afrika ülkeleri ve Rusya, Ukrayna ve Türki Cumhuriyetlere ihracat yapmaktadır.
Şireci Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin hedefi şuan ki ürün çeşit ve kalitesini daha yükseklere çıkararak kendi sektöründe öncü firma rolünü devam ettirmektir.
Sireci Textile Co yepyeni tam otomatik bilgisayarlı makineler ile modern bir kamgarn iplik fabrikası. Biz en iyi kalite ile müşterilerimize sunmak için AKSA, Bayer ve Montefibre gelen hammadde kullanın. Üretimin her aşamasında biz uluslararası ihtiyaçlarını karşılamak emin olmak için Superba iplik ve sliro test cihazı ile iplik kalitesini test. Biz akrilik ve fantezi iplik hemen hemen her türlü üretiminde uzmanlaşmış. Aşağıda bazı ürünler bulabilirsiniz:
 
100% Akrilik HB ve RX iplik
Akrilik + Yün
Akrilik + Tiftik
Akrilik + Elite (likralı)
Akrilik + Polyamid
Akrilik + Polyester
Akrilik + Yün + Polyester
Akrilik + Viskon
Yumuşak liflerden Akrilik HB iplik
Şönil İplik
Fantezi İplik (Moss, buklet, Yumuşak Boucle, Regatta, Yağmurlu, Karmen, Silida, Lase, Acelya, Vanezia, Bruner, Belin, buz, Doritos, xxxxx)
 
Minimum Boya Lot: olarak 1750 Kg / renk çile olarak bobin, 250 kg / renk olarak yedekte, 575 kg / renk.
50 Nm (Tek veya Çift Katman) için 15 Nm: Aralık Sayısı
 
MİSYON & VİZYON
 
Misyonumuz;
İnsan odaklı bir misyona sahip olan firmamız, üretimi gerçekleştirdiği tüm kumaş türlerinde, çevreye ve doğaya saygılı olmak çerçevesinde mümkün olduğu kadar geridönüştürülebilir hammadde kullanarak doğayı korumayı amaçlamaktadır.
Bundan dolayıdır ki;
Gelecek nesillere bırakabileceğimiz en önemli miras; varolan dünyamızın yaşanılabilir olmasıdır. Bu sebeple daha güzel yarınlar için insan olgusu ana misyonumuzdur.
 
Vizyonumuz;
Aksamayan disiplinli bir iş akışına sahip Şireci Tekstil, üretim sürecinde hammaddenin işlenip kullanılabilir ürün olarak tamamen üretilmesinde, ilk aşamadan son aşamaya kadar çok hassas kalite politikaları uygulanır.
Şireci Tekstil, alanında referans gösterilen nitelikli iş üretmeyi kendi ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.
 
İLKELERİMİZ

Yenilikçilik
 
Toptan tekstil Sektörünün yönlendiricisi ve profesyonel öncüsüyüz. Her zaman bu sektör için mükemmel ürünlerin satışını yapmakta ve müşterilerimiz için en iyi markaları tercih etmekteyiz.
Gelecekte de teknolojik gelişmelerde belirleyici olmak istemekteyiz.
 
Yüksek Kalite
 
En yüksek kalite ile toptan ürünleri sunmaktayız.
Şirketin her alanında mükemmeliyetçiliği hedeflemekteyiz.
 
Verimlilik
 
Şirket yapımız gereği, kısa proses adımları ile hızlı karar mekanizmalarına sahibiz.
Böylece maliyetlerimizi olabildiğince düşük tutarak, müşterilerimize mükemmel bir fiyat – performans oranı yansıtmaktayız.
 
Sürdürülebilirlik
 
Toplumsal ve sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çevreye karşı duyarlıyız ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını destekliyoruz.
Toplumsal değerler olarak bilim, sanat ve kültürü önemsiyoruz.
 
Güvenilirlik
 
Güvenilir bir şirket olarak yıllardır adını duyuran ŞİRECİ TEKSTİL ,müşteri ilişkileriyle profesyonel destek vermekte ve güvenilir bir dağıtım ağı sağlamaktadır.

Tel: 0342 337 9870
Fax: 0342 337 9873
Email: info@sireci.com.tr
Adres: 3.Organize San. Böl. 83318 Nolu Cad. No:5-7 Başpınar Gaziantep / Şehitkamil

Şireci Grup Projeler Haritası

Şireci Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.