|   |  Sistem İnşaat Firması
Sistem İnşaat

Sistem İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 1

Sistem İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Sistem İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sistem İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sistem İnşaat Hakkında

İnşaat sektörünün deneyimli kuruluşlarından biri olan Sistem inşaat, 1987 yılında Süleyman N.Yakut tarafından bir aile şirketi olarak kurulmuştur. şirket bir çok başarılı projeye imza attıktan sonra 2000 yılında Sistem İnşaat LTD. kurulmuştur.
 
Kuruluşundan bu yana geçen 25 yılı aşkın süre içerisinde, mühendislik ve müteahhitlik tecrübesiyle, özellikle lüks konut alanında önemli projeler gerçekleştirmiştir.

Sistem İnşaat, alanında eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, yeni teknolojiyi, mühendisliği,kalifiye iş gücünü, etik değerleri ile birleştirerek iş ve hizmet üretiminde kaliteyi vazgeçilmez temel bir ilke olarak kabul etmiştir.
 
1987 Gaziosmanpaşa Bağımsız bölümden oluşan 9 katlı proje
1990 Gaziosmanpaşa 5 katlı apartman
1997 Demirbank arşiv binaları
2000 Silivri Feriköy Villaları
2000 Çatalca serbey bölge yönetim binası
2002 Bakırköy'de 4 katlı villa
2002 Bebek'te tarihi eser yenilemesi
2002 Kadiköy Acıbadem hastanesi ek binaları
2002 Hacıbozanoğulları Restoran'ı
2003 Adil Işık Nişantaşı ve Bakırköy binaları
2004 Collezione Bakırköy binası
2004 Bahçelievler Saklı Vadi konutları
2005 Petek Teksil Beyoğlu binası
2009 Küçükçekmece 16 haneli konut projesi

MİSYON ve VİZYON

Bir ömür boyu yaşayacakları mutlu, huzurlu, güvenilir ve konforlu yaşam alanları yaratmak, geleneksel inşaatçılık kalıplarına sıkışıp kalmadan özgün, yenilikçi ve modern yapılar sunmak...
 
Misyonumuz
Gerçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak, modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu şehre değer katmak...
 
Vizyonumuz
Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek fark yaratarak, ülkesine değer katarak, sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak...
 
Değerlerimiz
Dürüstlük
Güvenirlik
Şeffaflık
Yaratıcılık
Mükemmeliyet
Karşılıklı Sevgi ve Saygı
Verimlilik
Müşteri ve Çalışanların Mutluluğu
 
KALİTE ANLAYIŞIMIZ

İnsanlara sadece konut değil aslında bir yaşam sunuyoruz. Bu nedenle müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Bunu başardığımızdan dolayıdır ki her yeni projeden konut alanların çoğunluğunu eski müşterilerimiz oluşturuyor.

Yaşam alanının gerektirdiği en doğru inşaat tekniğini, en kaliteli malzeme ile birleştiriyor… Tüm yönetmelik ve mevzuatlara uygun olarak inşaa ediyoruz. Söz verdiğimiz zamanda yapıları tamamlıyor ve teslim ediyoruz. Çalışanlarımızın her zaman en üst seviyede bilgi, birikim ve deneyim sahibi olmalarını için çalışıyoruz.
 
SİSTEM'DE YAŞAM

Sistem İnşaat, değişen yaşam anlayışına paralel olarak, tüm beklenti ve ihtiyaçları belirleyip, insanlara daha rahat, çağdaş, kaliteli ve güvenli biçimde yaşayabilecekleri ortamlar sunuyor.
 
Sistem İnşaat'ın, doğal çevreye zarar vermeden oluşturduğu konutlar, şehrin bunaltıcı havasından ve gürültüsünden uzaklaşıp soluk alacak bir alan arayanlar için mükemmel çözümler oluşturuyor. Güvenli bir yaşamın gereklilikleri ise 24 saat güvenlik hizmeti ve görüntülü interkom sistemiyle karşılanıyor, her türlü enerji kesintisine önlem olarak ortak mekanları aydınlatan jeneratörler tüm sitelerde aktif halde tutuluyor.
 
Sistem İnşaat, çocuklarımızın da güvenle oynayabilecekleri ve eğlenebilecekleri her türlü kaliteli ve güvenli yaşam olanakları sunuyor. Güzel ve etkileyici peyzajlarıyla da projelerine kalite ve renk katan Sistem İnşaat otopark konusunda da en optimum çözümleri site sakinlerine sunuyor.

Tel: 0212 580 3778
Fax: 0212 580 3779
Email: info@sistemins.com
Adres: Ahmet Cevdet İkdam Cad. No.32 Basınköy Florya İstanbul / Bakırköy

Sistem İnşaat Projeler Haritası

Sistem İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.