|   |  Siyahkalem Mühendislik İnşaat Firması
Siyahkalem Mühendislik İnşaat

Siyahkalem Mühendislik İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1977

  • Proje Sayısı : 1

Siyahkalem Mühendislik İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Siyahkalem Mühendislik İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Siyahkalem Mühendislik İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Siyahkalem Mühendislik İnşaat Hakkında

 

 

ŞİRKET PROFİLİ

 

 

1977 yılında temelleri atılan Siyahkalem Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği projeler ile Türkiye inşaat sektörünün en güvenilir şirketleri arasında yerini almaktadır. Otoyollar, köprüler ve çeşitli altyapı projelerine de imza atan Siyahkalem son5 yılda Türkiye’nin 5 ayrı ilinde 6.700 konut, 7 okul, ticaret merkezleri, kreşler, spor tesisleri gerçekleştirmiştir.
 
Siyahkalem, inşaat sektöründe yıllardır biriktirdiği deneyimi çevre, doğa ve insanla barışık projelere imza atmak için kullanmaktadır. Bütün projelerinde bireyin sosyal, kültürel ve yaşamsal ihtiyaçlarını merkeze alan Siyahkalem, çağımızın kent ve kentleşme sorunlarını doğru tespit ederek bunları aşmayı ve gelecek kuşaklara gurur duyacakları yaşama alanları bırakmayı hedeflemektedir.
 
Gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği her türlü projede kaliteden taviz vermeyen Siyahkalem, tüm projelerinde “estetik, doğa, sosyal doku ve sürdürülebilir yaşam” kavramlarını göz önünde bulundurmaktadır.

VİZYON ve DEĞERLERİMİZ

Vizyonumuz
Siyahkalem, inşaat sektöründe yıllardır biriktirdiği deneyimi çevre, doğa ve insanla barışık projelere imza atmak için kullanır. Bütün projelerinde bireyin sosyal, kültürel ve yaşamsal ihtiyaçlarını merkeze alan Siyahkalem, evrensel nitelikte, estetik değerlere sahip çıkan, bireyin tüm çağdaş ihtiyaçlarını gözeten projeler ile geleceğin yaşam alanlarını tasarlamayı hedefler.
 
Misyonumuz
Merkezine insanı koyan Siyahkalem, çağımızın kent ve kentleşme sorunlarını doğru tespit ederek bunları aşmayı ve gelecek kuşaklara gurur duyacakları yaşama alanları bırakmayı hedefler. Gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği her türlü projede kaliteden taviz vermeyen Siyahkalem tüm projelerinde “estetik, doğa, sosyal doku ve sürdürülebilir yaşam” kavramlarını göz önünde bulundurur.
 
Değerlerimiz
Gerek yönetim gerek faaliyet anlayışımızın merkezinde “insana saygı” yer alır.
Bu dünyayı gelecek nesillerden ödünç aldığımızın bilinciyle hareket eder, sürdürülebilir bir yaşam için sürdürülebilir kentler yaratmak gerektiğini düşünürüz.
Kaliteli bir yaşamın tüm insanların hakkı olduğuna inanır ve projenin gerektirdiği kaliteden hiçbir gerekçe ile ödün vermeyiz.
Gelişmenin ve ilerlemenin çevremizle birlikte olması gerektiğini bilir kendimizle birlikte çevreyi de geliştirmek için çalışırız.
Şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışını benimser, bunu yalnız şirket içi çalışma prensibi olarak değil, birlikte çalıştığımız tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde rehber alırız.
Uluslararası kabul edilmiş çevre, sağlık ve güvenlik gereklilikleri ve uluslararası çevre kuruluşlarının standartları tüm projelerimizin merkezinde yer alır.
 
İlkelerimiz
İnsan ve doğaya saygı/ Mesleki yetkinlik/ Uzmanlık/Sorumluluk

Tel: 0216 520 0260
Fax: 0216 520 0265
Email: siyahkalem@siyahkalem.com
Adres: Altunizade Mah. Ord.Prof.Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:34 34662 İstanbul / Üsküdar

Siyahkalem Mühendislik İnşaat Projeler Haritası

Siyahkalem Mühendislik İnşaat Projeleri

Siyahkalem Mühendislik İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.