|   |  SK Grup Firması
SK Grup

SK Grup

  • Kuruluş Tarihi : 2011

  • Proje Sayısı : 1

SK Grup, konut, ofis ve residence projeleri, SK Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve SK Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

SK Grup Hakkında

Hakkımızda

2011 yılında Ankara’da Süleyman Kalemci tarafından kurulan SK Grup, inşaat ve otomotiv sektörlerinde uzmanlaşmıştır. Kurulduğu günden beri kalite ve güven olgusundan taviz vermeyen SK Grup; tüm enerjisini müşteri memnuniyetine adamıştır.

Yarım asrı aşkın süredir inşaat sektöründe hizmet veren Kalemci ailesinin tecrübesini genlerine işleyen SK Grup, doğru yerde doğru projeler inşa ederek yatırımcılarına yüksek katma değerler sağlamıştır. Kısa zamanda Ankara’nın çeşitli lokasyonlarında gerçekleştirdiği projelerle inşaat sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.

SK Grup İnşaat bundan sonra da kentler için sembol olacak bulunduğu bölgeye anlam katacak mimari değeri olan yapılarla farklılık yaratmaya devam ediyor.

Trendlere uymak yerine onları belirlemek, Marka değeri olan, yüksek teknolojiye sahip, çevre ve kullanıcı dostu binalar yapmak , İnsanlar için sadece konut değil evim diyebilecekleri yapılar inşa etmek her zaman öncelikli hedefimizdir.

Telefon: 0312 266 6150
Fax: 0312 266 6193
Email: insaat@skgrup.com
Adres: Söğütözü Mah. 2177. Sk. Via Twins Plaza B Blok No:92 Söğütözü-Çankaya/ANKARA

SK Grup Projeler Haritası

SK Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.