|   |  SKY Group Firması
SKY Group

SKY Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

SKY Group, konut, ofis ve residence projeleri, SKY Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve SKY Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

SKY Group Hakkında

SKY GROUP

Güçlü iş ortaklarının katkıları ile kurulan SKY GROUP iş ortaklarının farklı alanlardaki tecrübelerinin birleşimi ile ortaya çıkmış bir yapıdır. Ticaret, yapı üretim ve planlama konusundaki deneyimlerin birleşimi SKY GROUP için ana güç ve yetkinliği tanımlamaktadır. Klasik müteahhit yaklaşımının dışında etüt edilmiş ve çok yönlü planlanmış yaşam ve iş alanları oluşturmak kurumsal hedef olarak belirlenmiştir. Bu yaklaşım kapsamında ortaya çıkan SKY TOWER kendi değeri ile bölgesinin değerini artırarak Bursa’nın siluetinde olumlu ve modern bir değer olarak yerini almaya adaydır.

GÜÇLÜ İŞ ORTAKLIĞI

HARUN YASAV

Bursa’nın ilk 100 firması arasında yer alan ve 1966 yılından beri faaliyet gösteren SAMANCI GIDA LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı olan Harun YASAV 50 yılı bulan uluslar arası ticaret ve yönetim deneyimi ile SKY GROUP oluşumuna güç katmaktadır.

ATİLLA DEMİRTAŞ

2010 yılında kurulan DEMİRDEMİRTAŞ YAPIM İNŞAAT LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Mühendisi Atilla DEMİRTAŞ 1997 yılından beri betonarme ve çelik konstrüksiyon uygulamaları ile gerçekleştirdiği otel, sanayi tesisleri ve konut projelerindeki üretim deneyimi ile SKY GROUP oluşumuna güç katmaktadır.

NİLÜFER TAŞAN, RAŞİT TUNA, TURGAY ERDOĞDU

1995 yılında kurulan TUER PLANLAMA LTD. ŞTİ. kurucu ortakları olan Nilüfer TAŞAN, Raşit TUNA ve Turgay ERDOĞDU ulusal bazda imar planlarının hazırlanması, coğrafi ve kent bilgi sistemleri oluşturulması ve Türkiye’deki birçok Organize Sanayi Bölgesinin kuruluşuna verdikleri katkı sonucunda sahip oldukları planlama deneyimi ile SKY GROUP oluşumuna güç katmaktadır.

Telefon: 0224 211 2110
Fax: 0224 225 5750
Email: info@skytower.com.tr
Adres: Altınova Mahallesi, Yeni Yalova Yolu Cad No:404, 16250 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa, Türkiye

SKY Group Projeler Haritası

SKY Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.