|   |   |  SKYCITY’nin ofis yönetimi YKS’ye emanet

SKYCITY’nin ofis yönetimi YKS’ye emanet

Türkiye’nin en hareketli iş hayatına sahip kentleri arasında yer alan Denizli’nin modern ofis projesi SKYCITY, ofis yönetimi için YKS Tesis Yönetimi ile anlaştı. İşadamlarının tüm ihtiyaçlarına cevap veren SKYCITY’nin uluslararası standartları YKS’nin profesyonel ofis yönetimiyle daha üst seviyeye taşınıyor.

SKYCITY’nin ofis yönetimi YKS’ye emanet

 

Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde sadece Türkiye’de değil dünyada öncü rol üstlenen Global Yatırım Holding'in gayrimenkul kolundaki iştiraki Pera GYO'nun Denizli'de hayata geçirdiği SKYCITY projesi iş yaşamını uluslararası standartlarda bir ortama taşıyor.

Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan Denizlili iş insanlarına, modern çağın ileri mimarlık ve mühendislik teknolojileriyle donatılmış yeni bir iş ortamı sunan SKYCITY projesinin ofis yönetimi, pek çok gözde ofis projesinin yönetimini yapmakta olan YKS tesis yönetimine emanet edildi.

Denizli’nin ilk ve tek yüksek katlı “yeni nesil” ofis projesi SKYCITY, ferah konforlu ofislerinin yanı sıra alışveriş merkezi, cafe, restoran, açık/kapalı otopark ve sosyal alanlarıyla profesyonel hayatı modern mimari ve tasarımla birleştirip iş insanlarının hizmetine sunuyor.

Denizli’nin kalbinde yolların kesiştiği noktada

Merkezi lokasyonu ile ulaşımda da avantaj sağlayan SKYCITY; şehrin merkezinde Ankara, İzmir ve Antalya yollarının kesiştiği noktada, otogara komşu, hızlı tren durağının hemen yanı başında çok özel bir konumda.

SKYCITY ile iş yaşamını yeniden tanımlanıyor

SKYCITY'de yoğun iş temposunda spor yapma fırsatı bulamayanlar için spor salonu bulunuyor. Ayrıca özel toplantı odaları, video konferans, eğitim odası, servis odası, arşiv, copy center, showroom, ilk yardım ve concierge gibi birçok profesyonel hizmet ile iş insanlarının tüm ihtiyaçları karşılanıyor.

 

 

Emlak Haberleri

Etiketler
Skycity Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Antwell, yılın en iyisi seçildi!
  Antwell, yılın en iyisi seçildi!

  Yurtiçinde ve yurtdışında birçok önemli projeye imza atan Ant Yapı’nın, yeni projesi Antwell, gayrimenkul sektörünün en iyilerinin seçildiği Sign of The City Awards 2019’da “En İyi Rezidans” ödülünün sahibi oldu.

 • Çalışanların sadece yüzde 35’i ofisinden memnun
  Çalışanların sadece yüzde 35’i ofisinden memnun

  EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı ile Akademetre Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Zeytin’in, Gayrimenkulün Büyük Buluşması/RE360’ta ‘Gayrimenkulde Karşılanmamış Beklentiler’ başlıklı sunumlarında çarpıcı detaylar ortaya çıktı.

 • Dekorasyon nedir ve nasıl yapılır?
  Dekorasyon nedir ve nasıl yapılır?

  İnsanlar tarihleri boyunca her zaman bir şeyleri dekore etme yönünde çalışmışlardır. Bu his insanların içinde bulunan zevklerini, mekânlara tattırma arzusundan kaynaklanır.

 • Emlak işletmelerine ek süre!
  Emlak işletmelerine ek süre!

  Taşınmaz ticaretiyle iştigal eden emlak işletmelerinin faaliyetlerine devam edebilmeleri için almaları gereken yetki belgesi süresi 31 Ağustos 2020 tarihine kadar uzatıldı.

 • Akıllı evlerin yükselişi devam ediyor
  Akıllı evlerin yükselişi devam ediyor

  Teknoloji, evleri de daha akıllı hale getirdi. Dışarıdayken evimizi ısıtıp soğutabiliyoruz, zil çaldığında kapıda kim var diye görebiliyor hatta konuşabiliyoruz, elektriği ve prizleri kontrol ederek prizde unutulan ütü korkusuna son verebiliyoruz.

 • İnşaat son çeyrekte pozitif tarafa geçecek
  İnşaat son çeyrekte pozitif tarafa geçecek

  Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay merakla beklenen inşaat ve bununla bağlantılı imalat ve hizmet sektörlerindeki mevcut durum ile beklenen gelişmeleri ortaya koyan “Hazır Beton Endeksi” 2019 Kasım Ayı Raporu’nu açıkladı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.