|   |   | 

Skype İle Sabit Hatları Arama İmkanı

Telefon kullanmamız her zaman için bir ihtiyaç olmuştur. Fakat telefon firmalarının sunmuş olduğu fiyatlar pahalı olabilmektedir. İşte tam bu an kurtarıcımız Skype oluyor.

Skype İle Sabit Hatları Arama İmkanı

Buda insanları zaman zaman zor durumlara düşürmektedir. Bu konuda internet bize yardımcı olmaktadır. İnternetten artık insanlar ile iletişim kurmak mümkündür. Bu konuda en iyi servisi Skype adındaki program sağlamaktadır. Hem konuşma kalitesi oldukça iyidir hem de fiyat olarak oldukça ucuzdur. Üstelik Skype kullanıcıları birbirleri ile ücretsiz konuşabilmektedir. Bunun yanında Skype sayesinde sabit hatlı telefon numaralarını da aramanız mümkündür.

Bu hizmetten yararlanabilmeniz için bilgisayarınızda Skype yüklü olması gerekmektedir. Bundan sonra Skype üzerinden Skype kontörü satın alarak sabit hatlı telefonları çok daha ucuza satın alabilirsiniz. Skype sunmuş olduğu bu hizmet kalitesi ile tüm dünyada ünlenmiş bir programdır. Program hem gündelik yaşamda hem de iş yaşantısında kullanılmaya oldukça elverişlidir. Çünkü sunduğu hizmet çok iyidir. Bu yüzden de pek çok insan Skype’ı yaşantısında aktif bir şekilde kullanmaktadır. Skype’ın sunmuş olduğu ucuz kontör tarifeleri sayesinde insanlar çok daha uygun fiyatlarla görüşebilmektedir.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer