|   |   | 

Skype’ta Toplu Çağrı Sistemi

Skype'ta toplu çağrı nasıl yapılır?, Skype'ta toplu konuşma yapılabilir mi?

Skype’ta Toplu Çağrı Sistemi

Skype’ın tüm dünyada bu kadar çok tercih edilmesindeki ana etken kuşkusuz sağladığı hizmetlerin kalitesidir. Sağladığı hizmetlerin kalitesinin yanı sıra çok iyi imkânları da içerisinde bulundurmaktadır. Şuan tüm dünyada kullanılan Skype’ın en iyi özelliklerinden birisi toplu yapılan görüşmelerdir. Bu görüşmelerin çok daha fazla tercih edilmesindeki etken ise çağrı kalitesinin kesinlikle kötüleşmemesi ve seslerin birbirine karışmamasıdır. İnsanlar toplu görüşmelerde çok net bir şekilde birbirlerini anlayabilmektedir. Ayrıca istenilirse Skype çağrı ayar bölümünden seslerin ayarlaması da yapılabilmektedir.

Bu tarz toplu görüşmeler en çok konferans toplantılarında gerçekleşmektedir. Yabancı ülkelerde veya uzak şehirlerde bulunan işlerinizde Skype toplu çağrı sistemi sayesinde ücretsiz olarak toplantılarınızı yapabilirsiniz. Bir toplu görüşme içerisinde en fazla 25 kişi bulunabilmektedir. Bu rakam ücretsiz bir görüşme için oldukça ideal bir rakamdır. Bu özelliği ücretsiz kullanabilmeniz için görüşme içerisindeki her kişinin Skype kullanıcısı olması gerekmektedir. Eğer Skype kullanmayan bir kişiyi konuşmaya eklemek istiyorsanız Skype kontörü ödemeniz gerekmektedir. Skype kontörleri de oldukça ucuz fiyatlardadır.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer