|   |   | 

Skype Üzerinden Bilgisayar Ekranınızı Paylaşın

Skype üzerinden ekran görüntüsü paylaşımının faydaları, kolaylıkları hakkında..

Skype Üzerinden Bilgisayar Ekranınızı Paylaşın

Skype sağladığı pek çok imkan sayesinde hayatı çok daha kolaylaştırmaktadır. Genel olarak insanlar bilgisayarda bir şeylerde takılabilmektedir. Bu tür durumlarda bilen bir kişinin arkadaşına yardım etmesi en iyi çözüm yoludur. Fakat size yardım edecek arkadaşınız her zaman yanınızda olmayabilir. Bu tür bir durumda Skype kullanarak arkadaşınızdan yardım isteyebilir yada ona yardım edebilirsiniz. Bilgisayarınızın ekran görüntüsünü Skype üzerinden paylaşarak onlara çok daha iyi bir şekilde yardımcı olabilirsiniz. Ne tür bir sorunla karşılaştığınızı arkadaşınıza gösterdiğinizde çok daha iyi bir şekilde size yardımcı olabilecektir.

Skype’ın sağlamış olduğu bu özellik en çok beraber yapılan projelerde kullanılmaktadır. Beraber yürüttüğünüz bir proje hakkında fikir paylaşımı yapmak istediğinizde bilgisayar ekranınızda uğraştığınız kısmı ekip arkadaşınıza göndererek çok daha düzenli bir şekilde projenizi yönetebilirsiniz. Aynı zamanda Skype kullanmakta zorluk çeken tanıdıklarınıza da bu yol sayesinde yardımcı olabilir ve ne tür bir yol izlemeleri gerektiğini gösterebilirsiniz. Skype her açıdan size kolaylık sağlamaktadır. Skype’ın sağlamış olduğu imkanlar sayesinde görüşmeleriniz çok daha rahat olacaktır.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer