|   |  Smk Grup Firması
Smk Grup

Smk Grup

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 2

Smk Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Smk Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Smk Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Smk Grup Hakkında

SMK Ankara, Türkiye'de bünyesinde bir çok hizmet sunan bir şirketler grubudur. Ağırlıklı olarak uluslararası İnşaat, Proje Geliştirme ve Müteahhitlik gibi hizmetler SMK Grup çatısı altında toplanmıştır.

Ankara'da bulunan merkezinde, Ortadoğu Ülkeleri ve Rusya'da bulunan bölge ofislerindeki çalışanları ile her tür ve ölçekteki projenin altından kalkabilecek bilgi birikimi ve deneyimine sahiptir. 2004 yılından bu yana yükümlülüklerini eksiksiz ve zamanında yerine getirme ana prensipleri üzerinde yoğunlaşarak sektörde 10 yıllık tecrübe edinerek çok sayıda projeye imza atmıştır.

Şirketin 10 yılda alt ve üst yapı olmak üzere hayata geçirdiği projelerden bazıları: İş merkezleri ve ofis binaları, rezidans binaları, hastane binaları, alışveriş merkezleri, oteller, hava alanı pistleri, taksirut ve apronlar, endüstriyel tesisler, yol ve köprüler, enerji santralleri, askeri tesisler, içme suyu ve kanalizasyon sistemleri, su arıtma tesisleridir.

Vizyonumuz & Misyonumuz
SMK, teknolojik taahhüt işleri ve sistem entegrasyonunda mükemmeliyet merkezi olmayı hedeflemektedir.

SMK olarak potansiyelimiz, ekibimizin motivasyonundan ve performansa yönelik tutkularımızdan kaynaklanmaktadır. SMK bütün iş çevresi, müşterileri, grup üyeleri, alt tedarikçileri ve çalışanlarının vizyon ve planlarını gerçeğe dönüştürmelerinde yardımcı olan güçlü ve güvenilir bir partner olmayı hedeflemektedir. İş dünyasının gereksinimlerine cevap vermeye devam ederek koruduğumuz hassas çevrede proaktif ve duyarlı bir şirket olmaya çabalamaktayız.

SMK’nın öz değerlerinin belkemiğini etik ve iş dürüstlüğü ilkeleri oluşmaktadır. Çalışanlarımız, iş yaptığımız yerlerdeki kanuni ve yönetsel regülasyonları anlama ve sıkı bir şekilde takip etme yönündeki prensiplerimizi anlamakta ve izlemektedir.

Hareketlerimizin, düşünme şeklimizin bir yansıması olduğunun farkındayız. Müşterilerimize, her gün verdiğimiz kararlar doğrultusunda hayat bulan vaatlerimizin takibi konusunda yardımcı olmaktayız. Tüm şirket çalışanlarımızın sahip olması gereken temel ilkeler:

• Değerlerimize sadık kalmak,
• İş çevremize saygı duymak ve bunun oluşmasına yardım etmek,
• İyi işler yapmak,
• Birbirlerine saygı göstermek

Bu etik ilkelerine bağlı kalan ve aynı standartlar çerçevesinde hareket eden iş partnerlerimizle birlikte çalışmaktayız. Çalışanlarımız başkalarından aldıkları emirleri sorgulayabilir ve bunların hukuka veya SMK politikalarına aykırı olduğu konusunda fikir beyan edebilirler.

Ayrıca, çalışanlarımızın daha uygun koşullarda sorgulama ve muhtemel ihlalleri bildirebilmeleri için çeşitli raporlama kanalları oluşturmaktayız. Tüm raporları takip etmekte ve kaygıları adil bir şekilde ve zamanında cevap vermek için proaktif tedbirler almaktayız.

Kalite, İSG & Çevre Politikası

SMK, anahtar teslimi taahhüt işlerinde lider bir firma olma amacıyla çalışmalarında müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik sürekli bir gelişim hedeflemektedir.

Kalite yönetimindeki temel amacımız; faaliyet gösterdiğimiz projelerde, günümüz şartlarında her türlü teknolojiyi kullanarak taahhüt ettiğimiz işleri zamanında yapmak ve projelerine, sözleşme gereklerine, yürürlükte olan ilgili yasal mevzuata ve standartlara uygun olarak işlerimizi gerçekleştirmektir. Bunun yanı sıra, iş yaptığımız kurumlarda sağladığımız güvenin, büyük bir sermaye olduğunun bilincinde olmak ile birlikte bu sermayeyi her geçen gün artırarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz. Kalite düzeyini sürekli yükseltmek için de, tüm çalışanlarımızın fikirlerini alıp, projelerimize katılımlarını sağlamaktayız.

Tel: 0312 286 1765
Fax: 0312 286 57 65
Email: info@smk.com.tr
Adres: Tepe Prime İş Merkezi, Eskişehir Yolu 9. Km. A Blok Kat:14 No:82 06800 Ankara / Çankaya

Smk Grup Projeler Haritası

Smk Grup Projeleri

Smk Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.