|   |  SN Proje Firması
SN Proje

SN Proje

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

SN Proje, konut, ofis ve residence projeleri, SN Proje hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve SN Proje ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

SN Proje Hakkında

Şirketimiz
 
Sürmeli GMG A.Ş. ve Nurem İnşaat AŞ. Aliağa’da yapılan projelerde güçlerini birleştirdiler.
 
Kuruluşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen Nurem İnşaat AŞ. yine İstanbul’un önde gelen firmalarından bir olan Sürmeli Gayrimenkul AŞ. ile güçlerini birleştirmiştir. Her iki şirketin bilinen deneyim ve güvenirlikleri İzmir’in güzel ilçesi Aliağa’da SN projeleri olarak birleşmiştir.
 
İnsanı daima ön planda tutan, kaliteye inanan SN Proje bugüne kadar birçok konutu, yurt binalarını, endüstriyel tesisleri anahtar teslim olarak tamamlamıştır.
 
İşte bu iş anlayışının getirmiş olduğu güvenirlik sayesinde yaptığımız konutlar, proje aşamasında bile çok yoğun bir ilgi görmüştür.
 
Modern yaşamlarda site hayatı özellikle büyük şehirlerde bir çok ailenin tercih ettiği bir yaşam tarzı olduğundan site konsepti olarak hayata geçirdiğimiz projelerimizde sizlere yeşil alan, güvenlik, otopark vb. hizmetleri beraber sunmayı hedefledik.
 
Şu ana kadar yaptığımız kaliteli projeleri referans alarak, sizlere bu projelerin devamının geleceğini taahhüt eder, göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı hepinize teşekkür ederiz.
 
Misyon ve Vizyonumuz
 
Faaliyet gösterilen sektörlerde güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilincini daima üst seviyede tutarak; sektörde önde gelen isimlerinden biri olmak adına tüm teknolojik gelişmelere, müşteri önerilerine ve insan yaşamını kolaylaştırıcı yapılar inşaa etmek ve bu iş anlayışını nesiler boyu aktarmaktır.
 
Kalite politikamız
 
Şirketimiz kalite politikasını aşağıdaki şekilde özetlemektedir;
 
Müşterilerimizin beklenti ve isteklerini tam olarak anlamak, bu ihtiyaç ve beklentileri karşılamak amacıyla geçerli standart ve mevzuatlarda
belirtilen şartları tam olarak sağlamak,
 
Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz de dahil tüm ilişkilerimizde dürüstlüğü, karşılıklı güveni ve işbirliğini ön planda tutmak,
 
Gerekli kaynakları temin ederek, üretim ve destek süreçlerinin her aşamasında, süreçlerin performanslarını kuruluş adına çalışan kişilerin katılımı ile sistemin etkinliği ve geliştirilmesi yönünde sürekli iyileştirmek,
 
Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli dinamik tutmak,
 
Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri, toplumsal sorumluluk bilincinin yanı sıra cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla uygun tarzda ve zamanında temin ederek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, gerek satış ve gerekse satış sonrası hizmetleriyle müşteri beklentilerini aşan bir hizmet standardına ulaşmaktırmak.

Tel: 0232 655 0101
Fax: 0232 616 5829
Email: info@snproje.com.tr
Adres: Siteler Mah. Emek Cad. 499 Sok. No:9 C1 Blok İzmir / Aliağa

SN Proje Projeler Haritası

SN Proje Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.