|   |  Söğüt İnşaat Firması
Söğüt İnşaat

Söğüt İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 7

Söğüt İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Söğüt İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Söğüt İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Söğüt İnşaat Hakkında

Hakkımızda

1994 yılından beri İstanbul Büyükçekmece’de yaptığımız kaliteli ve güvenli yapılarla marka olmuş SÖĞÜT İnşaat yeni projeleriyle konut sektöründe sağlam temellerle ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti doğrultusunda, sektöründe sürekli büyüyen ve tercih edilen firma olma özelliğini arttırarak devam etmektedir.

SÖĞÜT İnşaat, projeleriyle sektöründe çıtayı her zaman en tepede tutarak teknoloji ve tasarımı mükemmel bir uyum içinde müşterilerine sunmaktadır. Bugün konutta güven ve hizmet denildiğinde ilk akla gelen firmalardan olan SÖĞÜT inşaat,  yapı sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek en doğru projelerle hizmetlerini sunmaya devam edecektir.

21 yıldır özenle ve müşterilerimizin güveniyle inşa edilen SÖĞÜT İnşaat, geçmişin verdiği birikim ve sorumlulukla inşaat sektöründeki standartların gelişmesini desteklemeyi ve ilerletmeyi öncelikli misyonu edinmistir. Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurularak güvenilir hizmet, kaliteli inşaat ve huzurlu bir gelecek anlayışıyla yaşam standartlarına katkıda bulunan misyonumuz, aydınlık gelecekteki yerimizin kaynağı olacağı inancını sürekli taşımaktayız.

Tel: 0212 883 9554
Fax: 0212 881 5063
Gsm: 0532 287 0102
Gsm: 0532 502 2748
Email: bilgi@sogutinsaat.com.tr
Adres: Atatürk Mah. Turgut Özal Bul. Bayır Sok. NO: 2B Büyükçekmece / İstanbul

Söğüt İnşaat Projeler Haritası

Söğüt İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.