|   |  Solid İnşaat Firması
Solid İnşaat

Solid İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Solid İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Solid İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Solid İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Solid İnşaat Hakkında

İnsan hayatına saygılı projelerin mimarı
 
Uzun yıllar inşaat ve gayrimenkul sektöründe ve ağırlıklı olarak ticari alanlar, sanayi merkezleri ve AVM projeleriyle edinilen yüzbinlerce metrekarelik profesyonel deneyim, Solid İnşaat'ın çatısı altında tekrar şekillenerek sektöre yeni bir soluk getiriyor.

Özipek Şirketler Grubu bünyesinde edindiği kıymetli bilgi birikimiyle Solid inşaat'ı kuran Mehmet Sarımermer, ''Tüm zamanların projesi'' sloganıyla tasarlanan Trendist Ataşehir ile Solid'in ilk imzasını atıyor.

Trendist Ataşehir gibi yüksek bütçeli bir proje ile sektöre giriş yapan Solid İnşaat müşterilerine uzun vadede sürdürülebilir nitelikli çözümlerle kaliteli, güvenli ve huzurlu bir yaşam sunmayı hedefliyor.

''Çağdaş, çevreci, insan hayatına saygılı, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı projelerin mimarı olmak'' vizyonu ile çalışmalarına başlayan Solid İnşaat, gelecek dönemlerde hayata geçireceği projelerle de sektörün öncü şirketlerinden biri olmayı amaçlıyor.

Rekabet gücü, yüksek finans yapısı ve profesyonel yaklaşımıyla yaşam kalitesini en üst seviyelere taşımak için titizlikle çalışmayı ilke edinen Solid İnşaat, insan hayatına saygılı projelerin mimarı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Tel: 0216 455 3333
Fax: 0216 455 3333
Email: info@solidinsaat.com
Adres: Ataşehir Bulvarı No:19 İstanbul / Ataşehir

Solid İnşaat Projeler Haritası

Solid İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.