|   |  Somuncu Grup Firması
Somuncu Grup

Somuncu Grup

 • Kuruluş Tarihi :

 • Proje Sayısı : 4

Somuncu Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Somuncu Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Somuncu Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Somuncu Grup Hakkında

Tarihçe
 
Çeyrek asır önce çıktık bu yola; daha güzel bir yaşam özlemi, özlemle başlayan bir yolculuk, bambaşka bir çevre hayali, keşfedilen yerler, toprağa ilk dokunuş, kalıba dökülen ilk harç ve bir aile için başlayan yepyeni bir yaşamı oluşturmak hayali ile…
 
Bir işe başlarken hep ilk sıraya hayallerimizi taşıdık ve hiç bitmeyen değişim heyecanımız ile onlara hayat verdik. Her zaman ilkleri başarmak için çıktığımız yolculuk boyunca, farklı deneyimler, yeni dostlar ve yeni yol arkadaşları edindik. Bilgi ve tecrübemizi artırdıkça yeni yollar çıktı önümüze ve daha fazlası için harekete geçtik. Bizi biz yapan değerlere hep sahip çıktık ve bugün Somuncu Grup olarak büyük bir aile olduk.
 
Binalarla başlayan yükselişimiz, görkemli siteler, şehrin ikonu olmayı başarmış yapılar, şehre eğlence katan mekanlar, kahve evleri, alışveriş merkezleri ve kişiye özel hizmet anlayışıyla hizmet veren otelimiz ile devam etti. Her alt markamızın kurulmasıyla birlikte şehre yeni bir  anlam kattık.
 
Bir fincan kahvenin hatırı hep sayıldı Kocatepelerde, Konya’da kişiye özel hizmet veren bir otel arayan herkes Paşapark Otel’de buluştu. İlk çıkan filmleri izlemek için hep Cinemaximum’a koşuldu, sohbet ve oyun heyecanı ile yükselen sesler, sevinç gözyaşları ile kutlanan şampiyonluklar hep Game Cafe & Club’ta yükseldi. Alışveriş yapmak isteyen herkes hep Oval Çarşılara koştu, yepyeni bir yaşama adımlar hep A proje ile atıldı. Geçmişte olduğu gibi hep yaşatacağız bu heyecanı; bugün, yarın ve daima…
 
Anadolu topraklarından aldığımız güçle, yüzyıllarca pek çok medeniyete beşiklik etmiş, birçok devletin başkentliğini yapmış olan Konya’da, gayrimenkul sektöründe Somuncu Gayrimenkul ve Kiralama, inşaat sektöründe A proje, hizmet sektöründe Arena ve turizm sektöründe ise Adella markalarımız ile yükselişimiz devam edecek.
 
Somuncu Dünyası
 
Bi dünya dolusu ayrıcalık!
 
Hayata geçirdiği farklı projeler ile kente yeni bir vizyon kazandıran Somuncu Grup, sizi her daim kaliteli bir yaşama davet ediyor. 
 
Somuncu Grup çatısı altında; Adella ile turizmde, A proje ile inşaatta ve Arena ile hizmet sektöründe bi dünya ayrıcalık var…
 
Son teknolojileri kullanarak ilklere imza atmak bizim işimiz! Somuncu Dünyası adını verdiğimiz bu kolaylıklar, olanaklar ve hizmetler zincirinin en önemli hedefi bireylerin mutluluğunu sağlamak.
 
Somuncu Vizyonu 
 
Misyonumuz
Yeniliğe,teknolojiye ve modernizime dayalı çalışma felsefemizi, hayal gücümüz ile besleyerek yaşamı değerli kılan projeler üretmek, deneyim, bilgi ve tecrübemizle sektörlerimizde ilklere öncülük etmektir. 
 
Vizyonumuz
Şehre değer katacak projelerimizin içine hayal gücümüzü, üretkenliğimizi ve yaşam enerjimizi de katarak müşterilerimize son derece keyifli, yaşanılası, düşsel mekanlar yaratmak ve tüm alt markalarımızla birlikte sektörde etkin rol oynamak. Hayata geçirdiğimiz bu projelerimizi kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlamak.
 
Başarılarımız
Bilim Merkezi Projesinde Birincilik Ödülü
2012 Konya Vizyon Ödülleri -Yılın Girişimcisi Selim Somuncu
Booking, Tripadvisor ve Holidaycheck sitelerinden aldığımız “Mükemmeliyet Ödülü”
 
Ortak Değerler
Somuncu Grup çalışanları müşterine daha kaliteli hizmet için ortak değerlerde bir araya gelerek çalışmalarını yürütürler.
 
Yenilikçilik: Sektörün tüm yeniliklerini yakından takip etmek ve yeniliği her zaman açık olmak başarının en önemli etkenlerden biridir.
 
Özdisiplin: Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Bunun bilincinde olan çalışanlarımız tüm işlerinde bu özdisiplin göstererek çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Müşteri Odaklılık: Somuncu Grup ,iş süreçlerinin her aşamasında müşterilerinin ve proje çevresinde ikamet eden birey ve toplulukların beklentilerine ve ihtiyaçlarına değer vererek inanç ve görüşlerine saygı duymaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan Somuncu Grup, tüm yenilik hareketlerinde müşteri talep ve değerlerine göre çalışmalar yapmaktadır.
 
Sosyal Sorumluluk: Somuncu Grup topluma saygı ilkesi çerçevesinde sosyal sorumluluk faaliyetlerini işinin bir gereği olarak kabul eder, sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmak için bu kapsamdaki projelere sürekli destek verir.
 
Sürekli Gelişim: Daha başarılı projelere imza atmanın tek sırrı sürekli gelişimden geçer.
Bu amaçla gerek grup içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.
 
Güvenilirlik: Kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenirlik her zaman ilk sırada yer alır ve bunun bilinciyle hareket eden Somuncu Grup, maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.
 
Stratejiler
Somuncu hedeflerini her zaman sağlam stratejiler üzerine kurmaktadır.
 
Müşteri Memnuniyetini Artırmak
Doğaya ve çevreye saygılı projeler üretmek
Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek
İş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutmak
Özverili, saygılı, iletişimci ekip çalışmasını benimsemek
Sosyal sorumluluk bilincini en üst seviyede tutmak
Gelişim ve değişime daima müspet yönde adım atmak
Kaynakları en verimli şekilde kullanmak
Sektörde her zaman ilkleri hayata geçirmek

Tel: 0332 351 7500
Fax: 0332 351 7515
Email: info@somuncugrup.net
Adres: Fatih Mh. Şehit Ö.Ali Ağaoğlu Sk. Somuncu Plaza No 12/A Konya / Selçuklu

Somuncu Grup Projeler Haritası

Somuncu Grup Projeleri

Somuncu Grup Haberleri

 • Konya Mozaikpark Daire Fiyatları
  Somuncu Grup

  Konya Mozaikpark Daire Fiyatları

  "2015'ten dileğiniz 2014'te ev sahibi olmaksa Mozaikpark'ta satışlar başladı" sloganı ile lansmana özel kampanyayı başlatan Somuncu Grup, 2+1 dairelerini 129.000 TL'den satışa çıkardı.60 ay vadede %0,...

 • Zirve Park'ta Kaçırılmayacak Kampanya!
  Somuncu Grup

  Zirve Park'ta Kaçırılmayacak Kampanya!

  Somuncu Grup,Zirve Park'ta, yılın son fırsatlarını kaçırmadan konut satın almak ve yılı karlı kapatmak isteyenlere özel bir kampanya başlattı. 4+1 dairelerde geçerli olan kampanya kapsamında 4 yıl vad...

 • Zirve Park Konya Daire Fiyatları
  Somuncu Grup

  Zirve Park Konya Daire Fiyatları

  Zirvepark Konya Daire Fiyatları;2+1 daireler 159 bin TL ile 269 bin 675 TL,3+1 daireler 309 bin 210 TL ile 469 bin 90 TL,4+1 daireler 329 bin 210 TL ile 602 bin 50 TL,5+1 bahçeliler 578 bin 640 TL ile...

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.