|   |  Sönmez Group Firması
Sönmez Group

Sönmez Group

  • Kuruluş Tarihi : 1960

  • Proje Sayısı : 2

Sönmez Group, konut, ofis ve residence projeleri, Sönmez Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sönmez Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sönmez Group Hakkında

“Sönmez Şirketler Grubunun ana firması olan SÖNMEZ İNŞAAT, “60’lı yıllarda dönemin şartları ve tercihlerine uygun olarak ticari hayatına başlamıştır. 90'lı yıllardan itibaren hem kent içi hem kentlerin elit semtlerinde önemli inşaat projelerine imza atmıştır. SÖNMEZ İNŞAAT 2000'li yıllardan itibaren, köklü geçmişinin verdiği deneyimle “Lojistik Depolar”, “Yapı Marketleri ve Alışveriş Merkezleri” projeleri üretmeye başlamıştır. 
 
Bu projelerden olan “Kazan Migros Lojistik Deposu”, “İzmir Bornova Baumax Yapı Marketi”, “Batıkent Migros Alışveriş Merkezi”, “Ostim Sönmez İş Merkezi” tamamlanarak, kiracılarına teslim edilmiştir...
 
Projenin yapılacağı arsanın yer seçiminden işletmeye başlayana kadar geçen tüm geliştirme ve inşaat süreçlerini tamamlayarak uzun vadeli kiraya vermek suretiyle ulusal ve uluslararası firmaların Türkiye çapında geliştirdiği projelere çözüm ortağı olmak hedefimizdir. 
 
Bu hedef doğrultusunda SÖNMEZ şirketler grubu, Migros Türk A.Ş., Baumax, Makromarket A.Ş, TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları gibi uluslararası şirketlere fikir ve kesin proje aşamasından, işletme aşamasına kadar her seviyede hizmetler vermiştir.
 
SÖNMEZ İNŞAAT; konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında uyguladığı üstün inşaat teknik ve nitelikleriyle Türkiye'de sadece kalitesini değil, bulunduğu taahhütleri zamanında ve tam olarak yerine getirerek güvenilirliğini de kanıtlamıştır “

Tel: 0312 492 1632
Fax: 0312 492 1630
Email: info@sonmezgroup.com
Adres: İlkbahar Mh. 608.Sk. No:18 Ankara / Çankaya

Sönmez Group Projeler Haritası

Sönmez Group Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.