|   |  Sönmezoğlu inşaat Firması
Sönmezoğlu inşaat

Sönmezoğlu inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 3

Sönmezoğlu inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Sönmezoğlu inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sönmezoğlu inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sönmezoğlu inşaat Hakkında

1987 yılında "Sönmez BUDAK" tarafından kurularak, günümüzde sektörde öncü firmaların arasında yer alan Sönmez Group; kısa sürede ciddi ve önemli projelere imza atmıştır.

Sektöre inşaat alanında başlayarak, gelişimine sigorta, turizm, mobilya imalatı ve satışı alanlarında devam etmekte olan firmamız sadece ileri bakarak, müşterilerine her alanda bir çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Sönmez Grup, 1987 yılından beri pek çok konut projesine imza atarak binlerce aileyi daire sahibi yapmış, ayrıca çeşitli eğitim kurumları ve ticaret merkezleri inşa etmiştir.

1997 'li yıllara kadar dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Sönmez Grup, 2000' li yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır. 1997 yılında inşaat alanında kurumsal bir firma olma yolundaki adımlarını tamamlamış olan firmamız, 2013 yılında yeni marka tescili ile Sönmezoğlu adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Sönmezoğlu, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Tel: 0232 782 6565
Fax: 0232 782 6566
Email: info@sonmezogluyapi.com
Adres: Barbaros Mah. 396 Sk. No:2 Sönmez Kent Sitesi A Blok Z-7 İzmir / Menderes

Sönmezoğlu inşaat Projeler Haritası

Sönmezoğlu inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.