|   |   | 

Sony Smartwatch 2 Bomba Gibi Geliyor!

Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılan Sony SmartWatch 2 hakkında tüm bilgiler.

Sony Smartwatch 2 Bomba Gibi Geliyor!

Sony’nin SmartWatch 2'si gerçekten iyi güncellemelerle gelecek gibi görünüyor. Sony SmartWatch 2'nin deneme ürününün geçen hafta Mobil Dünya Kongresi'ndeki örneğinin 1.0.B.3.46 sürümü, 1.0.B.4.80 olarak yükseltilmiş durumda. Yeni yazılım ekranda daha fazla veri gösterme olanağı sağlıyor, bunlar hava durumu, bir basınçölçer, bir pil göstergesi, ve son haberlere göre bir alarm göstergesi.

Ek olarak, yeni yazılımla birlikte üst bildirim çubuğu artık kaydırılabilir durumda, ve artık hangi uygulamalardan bildirim almak istediğinizi seçip ona göre bildirimler alıyorsunuz, ve kişiselleştirme seçenekleri ana ekranda hangi uygulamaların olacağı, hangi uygulamalardan bildirimler geleceğini, duvar kağıdını değiştirebilme özelliği sunuyor. Güncelleme şu an için sadece test aşamasında, çok yakında kullanılabilir olacak.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer