|   |   | 

Sosyal Paylaşım Ağı Pondr İddialı Geliyor!

Apple AppStore'da en iyi yeni uygulamalar içerisine girmeyi başaran Pondr'ın diğer sosyal ağlardan en belirgin özelliği, fikir üretimi ile resim içerik üretimini aynı bünyede buluşturarak etkileşimi en üst seviyeye çıkarması.

 Sosyal Paylaşım Ağı Pondr İddialı Geliyor!

Uygulamada kullanıcılar bir veya iki fotoğrafı Pondr'a koyup, duygu ikonları veya kendi kelimeleriyle oluşturdukları seçenekleri arkadaşlarının ve takipçilerinin görüşünü almak için paylaşıyor, takipçiler ise söyledikleri tercih ve yorumlarla kendi görüşlerini ifade edebiliyor.

Organizasyonda konuşan Pondr'ın yapımcısı Aziz Akgül şu açıklamayı söyledi :

"Pondr, aklınıza gelen her hususta bir fotoğraf üzerinden dostlarınızın görüşlerini basitçe alıp en yaratıcı biçimde bütün dünya ile paylaşmanızı sağlıyor. Pondr'ın en belirgin özelliği  ise etkileşime daha açık olması. Zira Pondr'da bir konu ile ilgiliki görüşünüz veya fikriniz katiyen kaybolmuyor. İnsanların fikir ve görüş belirtme sayıları diğer tanınmış sosyal medya platformlarına oranla Pondr'da çok daha çok. Pondr'ı hayata geçirirken en önemli amacımız, insanlara yaşamlarını, düşüncelerini ve görüşlerini paylaşma ve bilhassa hashtag ve lokasyon takibi vasıtası ile dünyanın farklı ülkelerindeki insanlarla benzer görüşler etrafında buluşup bilgi ve ilişki geliştirme imkânı sunmak. Hedefimiz Türkiye'den üretilen bu projeyi bütün dünyaya yaymaktır. Bunu başarma yolunda önemli yol aldık.

Bugün dünyanın her bölgesinden ve her kesiminden internet kullanıcısı Pondr'ı kullanıyor. Uygulamamızı daha da geliştirerek Pondr'ı daha da yayacağımıza inanıyoruz. Bu doğrultuda gerek ülkemizden gerekse yurtdışından çoğu yatırımcı ile görüşme durumundayız."

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer