|   |  Söylemez Mimarlık Firması
Söylemez Mimarlık

Söylemez Mimarlık

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 1

Söylemez Mimarlık, konut, ofis ve residence projeleri, Söylemez Mimarlık hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Söylemez Mimarlık ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Söylemez Mimarlık Hakkında

2001 yılında Mimar Merter Söylemez tarafından kurulan firmamız, geçen zaman içerisinde konut projeleri, kamu projeleri, iş merkezleri, cafe restaurant, Avm vb… gibi bir çok projenin tasarımı ve imalatını üstlenmiş, yaratıcı bir ekipten oluşan mimarlık ve inşaat yatırım firmasıdır.
 
Marka kavramını ön planda tutan ve bunu tasarımlarına yansıtan firmamız, geçen zamanda yapmış olduğu güvenilir ve kaliteli işler sonucun da, başta; Denizli ve İzmir olmak üzere Türkiye’de talep gören firmalar arasında yer almayı başarmıştır. Proje çizimlerini, 3 boyut grafik görselleştirme ve animasyon imalat ekibi ile güçlendirmiştir.
 
Etnik değerlerin korunmasına özen göstererek, sağlam temeller üzerine inşaa ettiğmiz firmamız her geçen yıl büyüme ve müşteri memnuniyetin ön planda tutan bir vizyona sahip olup buna uygun çalışma arkadaşları seçerek yoluna devam etmektedir.

Tel: 0258 262 0282
Fax: 0258 263 7871
Email: soylemez@soylemezmimarlik.com.tr
Adres: Altıntop Mah.854 Sok No:19 Denizli 

Söylemez Mimarlık Projeler Haritası

Söylemez Mimarlık Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.