|   |   | 

Src Yapı Yeni Sezonda Renkli Ürünleri Beğeniye Sundu

Pek çok ülkeye Hydrocabin markasıyla yerli üretim ürün gönderen Src Yapı’nın Ar-Ge departmanında üretilen yeni sezon ürünler renk çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. Yeni sezon ürünleri ilk tercih edenler bu yıl da Arap, Rus ve İtalyanlar oldu. SRC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sürücü, Türklerin de özellikle ilgi gösterdiği renkli ürünler serisinin ortalama 2.500 liradan başladığını …

Src Yapı Yeni Sezonda Renkli Ürünleri Beğeniye Sundu

Pek çok ülkeye Hydrocabin markasıyla yerli üretim ürün gönderen Src Yapı’nın Ar-Ge departmanında üretilen yeni sezon ürünler renk çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. Yeni sezon ürünleri ilk tercih edenler bu yıl da Arap, Rus ve İtalyanlar oldu.
SRC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sürücü, Türklerin de özellikle ilgi gösterdiği renkli ürünler serisinin ortalama 2.500 liradan başladığını söyledi.

 Sürücü, portföylerine yeni ekledikleri ülkelerle geçen yılın son aylarında yaptıkları sözleşmelerle fabrikaya 1-2 milyon liralık robot yatırımı yapacaklarını belirterek, 50 kişilik yeni istihdam sağlayacaklarını da aktardı. Sürücü, “2014 ihracat hedeflerimiz doğrultusunda Balkan ülkelerindeki iş hacmimizi artırmak, ayrıca yeni pazarlara girmek amacındayız” dedi.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer