|   |  STC inşaat Firması
STC inşaat

STC inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1991

  • Proje Sayısı : 1

STC inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, STC inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve STC inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

STC inşaat Hakkında

1991 yılında Dağtaş olarak yapı sektöründe faaliyetine başlayan STC İnşaat müteahhitliğinin yanında inşaat yapımında ana kalem ürünler olan hazır kapı ve mutfak fabrikası ve mermer üretim tesisleride sürekli hızlanan gelişme ile birlikte daha güçlü yoluna devam etmektedir.

STC genel müteahhitlik hizmetlerinde mesleki sağlık ve güvenlik ile ilgili tehlikelerin tanımlanması, gerekli risk analizlerinin yapılarak, çevrenin korunması ile ilgili gerekli önlemleri alarak kalite odaklı çalışmayı ilke edinmiş ve bu zamana kadar sürdürmüştür.

Bundan sonrada en üst düzey kalite amacı doğrultusunda kendisini yenilemeye devam etmektedir.

Misyonumuz

 

İnsan odaklı, çağdaş ,yaşanılır , güvenli,çevreye duyarlı ve sosyal iletişimi kuvvetlendiren geleceğin yapılarını inşa etmek birinci hedefimizdir. Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlamak en temel politikamızdır. STC standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.

STC'nin şirket içi sistemleri arasında, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi , ISO 14001:2004 Çevresel Yönetim Sistemi bulunmaktadır. Konularında iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak; tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri ZAMANINDA ve KALİTELİ şekilde tamamlamaktır.

Faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne kazandığımız bilgi birikimi, organizasyon yeteneğini ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanmaktır.

Vizyonumuz

 

Tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için yenilikçi mühendislik çözümleri sürekli araştırılır ve geliştirilir. Daha hızlı mobilizasyon ve proje tamamlama hedeflerine destek için, mevcut teknolojileri geliştirme, her bir proje uygulama grubunun arzusudur.

“Sıfır Kaza” politikası STC için hem bir hedef hem de bir başarıdır. STC, ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde çalışan tüm personelini ve iş ortaklarını korumak için Çevre, Güvenlik ve Sağlık (ÇGS) politikasını sürekli olarak uygulamaktadır. Bu politika, iş nedeniyle doğabilecek her türlü kirlilik, tehlike ve kazaya karşı korumayı içerir.

 

 

Tel: 0216 574 1181
Fax: 0216 574 1182
Email: info@stcinsaat.com
Adres: Kayışdağı Cad. No:3 Küçükbakkalköy İstanbul / Kadiköy

STC inşaat Projeler Haritası

STC inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.